5.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

Poločasová remíza se proměnila v debakl

T. Nežádal (p.) , 48. M. Lédl , 68. J. Kohoutek , 74. D. Plný , 78. J. Kohoutek , 80. D. Plný , 82. J. Serbus (p.)
0

I v 5. kole si Maršovice bez problémů poradily se svým sokem, tentokrát s B-týmem Držkova. I když domácí tým dokázal udržet poločasovou remízu, do konce utkání dostal sedm branek.

Bezbrankový první poločas

Od začátku byli hosté aktivnějším mužstvem a hrálo se v poklidném tempu, spousta kombinace a bránění od půlící čáry. Domácí si byli jisti sílou jakou disponují Maršovice, a proto jenom v podstatě bránili, ale bránili kvalitně a soupeře do mnoha šancí nepustili, ovšem dopředu se jim příliš nedařilo, a tak první poločas skončil bezbrankovou remízou 0:0.

První branka hostům pomohla

Ve druhém poločase byly Maršovice opět aktivnější a hned ve 48. minutě svojí šanci proměnil Lédl a hosté poslal do vedení. Další branku v 68. minutě proměnil Kohoutek a zvýšil náskok hostů na 0:2, o pár minut později zvyšoval Plný a po něm opět Kohoutek. V 80. minutě již na 0:5 zvyšoval Plný a domácí se již na nic nezmohli. Za to hosté z Maršovic ještě přidali další dvě branky z penalt, nejprve střílel Serbus a poté pečetil skóre brankář Nežádal. Utkání odpískal sudí Černý.

TJ Sokol Držkov B
Ivan Zahar (hráč Držkov): Před zápasem jsme si řekli, že budeme zodpovědně bránit a soupeře nepouštět do šancí, to se nám dle mého první poločas celkem dařilo a udrželi jsme remízu, poté jsme ale obdrželi branku a to nás položilo.

V. Pěnička [-] - J. Dvořák [-] (69. V. Machula [-] ) , J. Ševčík [-] , M. Pešta [-] (59. T. Paldus [-] ) , E. Dvořák [-] , T. Linhart [-] , J. Stumer [-] , T. Maroušek [-] , P. Machačka [-] , Š. Hruška [-] , J. Berka [-]

TJ Sokol Maršovice
T. Nežádal [-] - J. Serbus [-] , I. Meisl [-] , L. Stolín [-] , M. Hušek [-] - M. Hrnčál [-] , M. Zajíc [-] (46. T. Duštíra [-] ) , M. Procházka [-] , D. Plný [-] , M. Lédl [-] - J. Kohoutek [-] -

ŽK: 43. T. Linhart , 82. J. Berka - 20. I. Meisl .
Místo: Tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: ČERNÝ Patrik - MAŇÁK Vlastimil, PLÁTKOVÁ Andrea.