8.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Maršovice stále bez ztráty bodu

0

I tentokrát v zápase s Maršovicemi jejich soupeř neukořistil žádný bod a i tentokrát Maršovice svému sokovi nasázely pořádný příděl.

Od prvních minut dominovaly Maršovice

Už začátek utkání patřil Maršovicím a od prvních minut byla vidět jejich převaha, kterou hned v 5. minutě dokázali hosté přeměnit ve vedoucí branku, autorem této branky byl Lupa. Ve 12. minutě střílel na 0:2 Janků a vzápětí v 18. minutě vedení navyšoval Plný. Ale Maršovice stále neměly dost a těsně za polovinou prvního poločasu vstřelil svojí druhou branku Lupa a zvyšoval na poločasových 0:4. I po této brance měli hosté značnou převahu, žádnou z šancí však nedokázali usměrnit mezi tři tyče, ale i tak si domácí vysloužili slušný příděl.

Devět branek a hattrick Lupy

Druhý poločas začal přesně jako ten první, tedy vysokou aktivitou Maršovic, kterou opět v 5. minutě, ale samozřejmě druhého poločasu proměnil v branku Procházka. V 66. minutě zaokrouhlil na 0:5 svým hattrickem Lupa a o minutu později vstřelil svojí branku Kohoutek. Branku vstřelil i obránce Stolín, když zvyšoval na 0:8. Poslední branku utkání poslal mezi tyče Procházka a oslavil tak svůj druhý gól v zápase.

TJ Sokol Maršovice
Marek Puchmertl (hráč): Co bych k utkání řekl? Skvělý výsledek po skvělém výkonu. hráli jsme velice spořádaně a dělali minimum chyb, už se těším až se budu moct zapojit do hry s klukama.

FC Jenišovice B
L. Sucharda [-] - J. Beránek [-] , T. Rác [-] (55. J. Strnad [-] ) , P. Kočí [-] - T. Praisler [-] (46. M. Kovács [-] ) , O. Vodháněl [-] , S. Strnad [-] , V. Rosenbaum [-] , A. Aron [-] , M. Imlauf [-] , J. Preisler [-]

T. Nežádal [-] - I. Meisl [-] , L. Stolín [-] , J. Serbus [-] - M. Hrnčál [-] , M. Procházka [-] , T. Duštíra [-] , D. Lupa [-] , D. Plný [-] - J. Kohoutek [-] , L. Janků [-] -

ŽK: 5. M. Imlauf , 17. V. Rosenbaum .
Místo: Tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: ČERNÝ Patrik - SAJEWICZ Jan, BROŽEK Ivo.