8.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Malá Skála potvrdila roli favorita

0

V 8. kole hostila Malá Skála Rádlo, které bojuje vespod tabulky. Malá Skála potvrdila roli favorita a zvítězila.

Červená karta ovlivnila celý průběh

Lepší úvod do zápasu měli domácí a od prvních minut se tlačili do útoku. Rádlo se nejdříve zdárně bránilo, ale nakonec tlaku neodolalo a v 18. minutě se prosadil Rulec. Poté se hra vyrovnala a i hosté se dostali ke slovu, defenzíva Malé Skály jim však nedovolila zvrátit průběh utkání a ve 40. minutě postupoval vpřed hráč Malé Skály, Ferenc jej zastavil nedovoleně a nevybíravě, po tomto zákroku přišla červená karta, která hosty naprosto potopila. Ve 42. minutě totiž proměnil svojí šanci opět Rulec a vstřelil pěknou branku na poločasových 2:0.

Spořádaná hra Malé Skály

Druhý poločas začali domácí o mnoho klidněji než ten první, nikam se nehnali a spíše se snažili držet míč. V 55. minutě šel do hry legendární útočník Heřman Kubín a v útoku domácích to značně rozhýbal. V 72. minutě přidal branku na 3:0 Šilhán, naději hostů udržel ještě Škeřík, který vsítil branku na 3:1 v 84. minutě. Domácí však další negativní změnu skóre nedovolili a navrch ještě Rádlu přidali branku na 4:1, autorem byl opět Šilhán.

SK Malá Skála
Lukáš Kopecký (kapitán): Hrál se těžký zápas, velmi nám pomohla červená karta a následné poločasové vedení o dvě branky. Druhý poločas jsme si to dokázali pohlídat a přidali další branky, škoda inkasování na konci, ale to už je v celku jedno, hlavní je výhra.

T. Krause [-] - J. Šída [-] , J. Šilhán [-] , J. Šťastný [-] , R. Rulec [-] , Z. Kotrba [-] , S. Polcer [-] (62. J. Makula [-] ) , L. Kopecký [-] , P. Nikodým [-] (55. H. Kubín [-] ) , P. Volek [-] , Z. Cafourek [-]

TJ Sokol Rádlo
J. Hruška [-] - L. Vepřovský [-] (46. J. Pešek [-] ) , V. Rákay [-] , A. Ferenc [-] , L. Zatroch [-] - P. Vele [-] , A. Škeřík [-] , M. Kučera [-] , J. Pala [-] - P. Kareš [-] (78. V. Havel [-] ) , M. Šrek [-] (46. J. Walach [-] ) -

ŽK: 85. J. Šťastný - 41. J. Pala , 56. P. Kareš . ČK: 40. A. Ferenc .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Mikula Petr - PLÁTKOVÁ Andrea, HAVRDA Josef.