8.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Jednoznačný výsledek, ale hra byla vyrovnaná

0

V 8. kole Okresního přeboru hostil Tanvald tým, který útočí na popředí soutěže, TJ Sokol Kokonín. Hosté podle očekávání zvítězili, průběh ale nebyl tak jednoznačný.

Neproměněné šance domácí později mrzely

Do utkání vstoupil lépe Tanvald a hned v úvodu si vytvořil několik brankových příležitostí, ale žádnou z nich nedokázali hráči přeměnit v úvodní branku, a tak se této mety ujali hosté, kteří z první šance trestali, autorem byl Šourek. Druhý gól přišel po hrubé chybě v domácí defenzívě a prosadil se Matzelt. Před koncem poločasu padly během šesti minut hned čtyři branky a divák se měl na co dívat. Nejprve snižoval vedení hostů Tolvaj, poté ale znovu navýšil M. Šilhán na 1:3. Tolvaj opět snížil na 2:3 a J. Šilhán dal na 2:4. Takový byl konec prvního poločasu.

Vítězství Kokonínu

Druhý poločas se odehrával v podobném znění jako ten první. Domácí byli fotbalovější, ale hosté stříleli branky. Hned ve 47. minutě zvyšoval na 2:5 M. Šilhán a bylo po zápase. I když ještě Horváth zdramatizoval utkání, když snížil na 3:5, hosté ale obratem vstřelili gól na 3:6, autorem byl Štichauer z pokutového kopu. Domácí ještě dostali výhodu pokutového kopu, ale tu také neproměnili. Zápas tedy skončil výsledkem 3:6 a hosté se můžou radovat z další výhry.

TJ Jiskra Tanvald
Trenér: I když výsledek vypadá jednoznačně, tak naše hra nebyla vůbec špatná, chybělo nám trochu více klidu v zakončení.

J. Burianek [-] - M. Bobysud [-] (5. A. Koželuh [-] ) , M. Ševic [-] (75. T. Jodas [-] ) , J. Pohl [-] , M. Ducháček [-] - J. Svoboda [-] , R. Horváth [-] , R. Borski [-] , T. Lorenc [-] (63. A. Hudec [-] ) , M. Gombala [-] (46. P. Doleček [-] ) - L. Tolvaj [-] -

TJ Sokol Kokonín
M. Lhota [-] - F. Maixner [-] (69. L. Kunze [-] ) , J. Šilhán [-] , M. Winkler [-] , M. Šilhán [-] , J. Čermák [-] , P. Mätzelt [-] , J. Šourek [-] (52. T. Hlubuček [-] ) , F. Lagron [-] (76. J. Fraenkl [-] ) , V. Firman [-] , M. Malý [-] (46. L. Štichauer [-] )

ŽK: 20. J. Svoboda , 30. M. Ševic - 19. M. Malý .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Sajewicz Jan - ČERNÝ Patrik, NESVADBA Ondřej.