9.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Malá Skála zvládla utkání v Držkově

0

V 9. kole Okresního přeboru se Malá Skála představila na hřišti Držkova, terén byl velice měkký a mokrý následkem dlouhých dešťů v uplynulém týdnu.

Branka z druhé minuty hostům pomohla

Úvod utkání patřil Malé Skále, která se dokázala hned z první šance prosadit, ve 2. minutě skóroval Šťastný a poslal hosty do vedení. Poté se hrál fotbal plný nepřesností, které byly způsobeny hlavně terénem, který byl velice měkký a promáčený, ale paradoxně se s ním lépe dokázali popasovat hosté, kterým se dařilo kombinovat a ovládat hru. Ve 20. minutě navýšil vedení Malé Skály Nikodým a o devět minut později stejný hráč udeřil podruhé a zpečetil tak výsledek prvního poločasu na 0:3.

Hosté nepřipustili ztrátu

Do druhého poločasu musel nastoupit náhradní brankář Havelka, který vystřídal golmanskou jedničku Krauseho. Druhý poločas byli aktivnější spíše domácí, kteří měli touhu zvrátit výsledek ve vlastní prospěch, to se jim ovšem nepovedlo. Hosté dovolili domácím pouze jednu změnu skóre a to v 68. minutě, kdy ještě mírně zdramatizoval utkání Štěpán, když snížil na 1:3. Malá Skála si už výsledek pohlídala a může slavit vítězství na půdě Držkova.

SK Malá Skála
Lukáš Kopecký (kapitán Malá Skála): Nebylo to vůbec lehké utkání, zejména díky prudkým a dlouhým dešťům bylo hřiště podmáčené a terén těžký, ale my jsme se s tím dokázali popasovat asi lépe než domácí a tři rychlé branky zápas rozhodly.

TJ Sokol Držkov B
T. Maroušek [-] , J. Brynda [-] , P. Štěpán [-] , . Fišer [-] (46. J. Soukup [-] ) , M. Nikodým [-] , P. Machačka [-] , T. Linhart [-] , V. Machula [-] , Š. Hruška [-] , J. Machula [-] , J. Berka [-]

T. Krause [-] (46. H. Kubín [-] ) - J. Šťastný [-] , J. Kotrba [-] , T. Jarolímek [-] (46. R. Havelka [-] ) , J. Šída [-] , R. Rulec [-] , Z. Kotrba [-] , L. Kopecký [-] , P. Nikodým [-] , P. Volek [-] , Z. Cafourek [-]

ŽK: 6. J. Machula , 31. . Fišer - 15. Z. Cafourek .
Místo: Tráva. Počet diváků: 70. Rozhodčí: ČERNÝ Patrik - NAGY Marek, FRIDRICH Jiří.