1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Polevsko si pohrálo s Lokotkou

2. J. Šindelář (vl.) , 19. J. Suněk , 47. M. Vik , 63. R. Bezouška , 67. D. Kašpar
0

Domácí Polevsko bylo jasným nasazeným. Naopak Hráči Lokomotivy se potáceli na spodních příčkách a vidina lepších zítřů nebyla zrovna jasná, když měli nastoupit na půdě domácích. Ti si nakonec užili konec podzimního fotbalu více, než hosté.

Poločas pro domácí

Domácí začali s nátlakem a byl z toho vlasní gól hostů. Smolařem byl Jiří Šindelář, který v situaci neměl moc štěstí. Domácí to uklidnilo, ale ještě větší klid zažili po brance druhé. Tu měl na svědomí Jiří Suněk a v 19. minutě tak naznačil, jak, že zápas zřejmě dopadne. Do poločasu se Polevsko sice více tlačilo, ale na branku nedosáhlo stejně jako hosté. Poločas tedy skončil za stavu 2:0 pro domácí Polevsko.

Hosté se odevzdali

Půle v jasné režii domácích, kterou načal brankou ve 47. minutě Vik Milan. Bylo jen otázkou času, kolik branek hosté obdrží. Nakonec jich bylo celkem "jen" pět. Polevští totiž spálili několik vyložených šancí a i díky tomu nedokázali vsítit vícero branek. V 63. se prosadil Bezouška Radek a stav byl o branku vyšší. Na konečných 5:0 dával Kašpar Daniel a podrthl tak vysokou výhru domácích. Polevsko může závěr oslavit vítězstvím na domácím hřišti.

FC Polevsko
Jan Ramisch (trenér Polevska): „Podle postavení v tabulce jsme čekali, že bychom dnes měli vyhrát. Lokotka sice přijela s nějakou tou posilou, ale nebylo to na hřišti znát. Hosté nepředvedli dobrý výkon a nás může jen mrzet, že jsme nepřidali více branek.“

FC Polevsko
J. Stýblo [-] - D. Kubát [-] , A. Stejskal [-] , O. Macura [-] , I. Blumentritt [-] (46. R. Bezouška [-] ) - M. Vik [-] , F. Stejskal [-] , J. Marušák [-] (46. D. Kašpar [-] ) - J. Suněk [-] , M. Malič [-] (69. V. Veťka [-] ) , D. Nečas [-] (46. J. Satrapa [-] ) -

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
V. Horáček [-] - K. Blahout [-] , M. Bukáček [-] (46. V. Novotný [-] ) , F. Byrtek [-] , P. Černý [-] , P. Čihák [-] , M. Horáček [-] , M. Koštial [-] , J. Šindelář [-] , M. Pelc [-] , R. Vnuk [-]

ŽK: 56. J. Satrapa - 36. F. Byrtek , 78. V. Novotný .
Hráči zápasu: J. Stýblo , A. Stejskal , J. Suněk .
Místo: Polevsko. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Kutílek Martin - KAPOUN Karel, BÖHME Ladislav.