1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Jestřebí doma ovládlo zápas

0

Domácí celek byl na své půdě velice nebezpečný a hosté to dobře věděli. Jestřebí ovšem hrálo svou hru a proti tomu se dá jen těžko něco udělat, hlavně když jim svedčí trávník. Mimoň tak dnes nedosáhla ani na bod...

Hosté se nedostávali do šancí

Domácí byli nejen po tuto polovinu hry, ale vlastně i po celé utkání lepším týmem. Hosté sice výborně kombinovali, ale jen po šestnáctku, kde domácího brankáře moc neohrozili. Byli to domácí, kdo měl produktivitu v zakončení na své straně. Ve 28. minutě se prosadil Jakub Pilař a Jestřebí poslal do vedení. Tento tým měl ještě další šance, ale proměněna byla pouze jedna z nich. Do konce poločasu se ještě stihl trefit Kolařík Martin. Poté se odešlo do kabin za stavu 2:0.

Jestřebí o body nepřišlo

Určitě chtěli, ale skutečně domácí moc neohrozili. Hostům to dnes v kocovce prostě nešlo. To domácí měli opačné starosti. V 50. minutě střílel Pilař Jakub a skóroval tak již podruhé. Michal Lorenc byl hráčem, který přidával na 4:0. Zasloužil se o to v 59. minutě utkání. Minutu před koncem se sice dokázal prosadil Jan Cibulka, ale tečku za posledním zápasem udělal znovu Jakub Pilař a na závěr podzimu si tak daroval další hattrick, mimochodem druhý za poslední dva zápasy. To je úctyhodné, ale velká míra patří hráčům, kteří mu branky připravují. Jestřebí tak potvrzuje první příčku výhrou 5:1.

TJ Jestřebí-Provodín
Pavel Kolář (trenérJestřebí): „Pochopitelně jsme chtěli vyhrát, protože to byl poslední zápas a byl doma. S výhrou je to přeci jen veselejší, když je závěr podzimu. U Mimoně je to tak, že nikdo neví, s jakým týmem přijedou. Navíc přemýšlí nad předními příčkami a proto nás nečekalo nic snadného.“

M. Procházka [-] (80. J. Trnečka [-] ) - L. Prkno [-] , T. Karas [-] , M. Lorenc [-] , P. Wágner [-] , G. Süssner [-] , J. Pilař [-] , J. Čvančara [-] (70. M. Kněžour [-] ) , M. Kolařík [-] , M. Martínka [-] (63. J. Trhlík [-] ) , P. Pekárek [-]

TJ Jiskra Mimoň B
T. Křenek [-] - J. Jirsa [-] , L. Slavík [-] , J. Opelt [-] (58. O. Krejčík [-] ) , P. Krejčík [-] , P. Vít [-] , J. Vápeník [-] , J. Pobuda [-] , R. Polák [-] , M. Steinfest [-] (46. J. Cibulka [-] ) , V. Konopiský [-]

ŽK: 71. P. Wágner .
Hráči zápasu: P. Pekárek , P. Wágner .
Místo: Jestřebí. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Janovský Michal - ŠVEC Milan (N), KOLÁŘ Pavel (N).