1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lindava doma znovu podlehla, tentokrát s Brništěm

0

Odvést si body z Lindavy bylo ještě do nedávna velice složité. To jakoby nyní neplatilo a dalším, kdo zde bere plný počet, je tak celek z Brniště. Ten k utkání nastoupil s větší chutí vyhrát...

Začátek poločasu pro hosty

Utkání se začalo vyvíjet s převahou na straně hostů. Byli to oni, kdo se jako první prosadili. Ve 12. minutě střílel Stand Ondřej a Brniště šlo brzy do vedení. Za šest minut již vedli o dva góly, to když se pro změnu nemýlil Jan Kvasnička. Po tuto dobu byli hosté jasně lepší. Poté, ve 30. minutě, ovšem přišlo snížení na 2:1. Zasloužil se o to Marek Moravec a hosté ještě neměli nic jisté. Do konce poločasu jsme již nic neshlédli a hráči si šli odpočinout za stavu 2:1 pro hosty.

Domácí na hosty neměli

Lindava nastoupila s cílem dát brzký gól, aby ještě stačila zvrátit stav utkání. To se jim nedařilo, byť byli po začátek druhé půle lepším celkem. Byli to ale hosté, kdo proměňovali své šance. V 57. minutě střílel Stand Pavel a Lindava se začala bát. Brniště hrálo dál dle svého a byl z toho i čtvrtý gól. Ten vsítil Kopecký Michal a zápas tak byl v 68. minutě více, než jasný. Na konečný výsledek upravoval Jan Kvasnička a připsal si druhou branku v utkání. Zápas tedy skončil lépe pro hosty, kteří tak zaslouženě berou velmi potřebné tři body.

FK Brniště
Milan Trégr (gólman Brniště): „Očekávali jsme, že dnes vyhrajeme a podle toho zápas také vypadal. Je dobře, že to, co jsme si řekli v kabině, jsme na hřišti také splnili. Výhry jsme dosáhli zcela zaslouženě.“

TJ Dynamo Lindava
M. Knespl [-] - L. Halčin [-] , V. Tima [-] , J. Laurin [-] , M. Vrána [-] (46. J. Matela [-] ) - J. Houfek [-] , J. Dvorský [-] , P. Gubenko [-] , J. Jančar [-] - M. Nýdrle [-] , M. Moravec [-]

FK Brniště
M. Trégr [-] - P. Luft [-] , D. Luft [-] - O. Stand [-] - P. Stand [-] , J. Kvasnička [-] - J. Zelenka [-] , M. Kopecký [-] , P. Gutkais [-] , J. Löbl [-] , J. Trégr [-]

ŽK: 63. J. Jančar - 80. D. Luft .
Hráči zápasu: P. Stand , M. Kopecký .
Místo: Lindava. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Mengr Jiří - VRBA Filip, MAREK Zdenek.