7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Polevsko zůstává první, na hřišti Kunratic totiž uspěli

0

Šlágr kola mezi týmy z vrchní poloviny tabulky. Tak lze nazvat duel, ve kterém se počátalo s velkým počtem branek. Polevsko se potřebovalo udržen na první příčce, ale i přes to věděli, že je na Kunraticích nečeká nic jednoduchého. Nejlepší útok soutěže ovšem byl cítit...

Brzký gól, domácí bez odpovědi

První půle byla v jasném podání hostujících hráču z Polevska, neboť již v 6. minutě poločasu, skóroval hráč Filip Stejskal, což je pro hosty borec s desítkou na zádech. Upřímně řečeno, Kunratice sice nehrála odevzdaně, ale na silnější hosty prostě a jednoduše neměli, což podrthla druhá branka v utkání a sice z dílny Marka Maliče, který vsítil bohužel poslední branku nejen v tomto poločase. Do šatny se pak odešlo za stavu 0:2.

Spousta šancí, ovšem ve vlažném tempu

Do druhé půle aktivita trochu opadla a utkání doproběhlo ve vlažném tempu. I tak ale byly k vidění velké příležitosti, především ze strany Polevska, které ale nedokázalo vsítit třetí gól. Hráči tak bez dalšího gólu spíše dohrávali utkání, které tedy pro Polevsko znamenalo zisk všech bodů a udržení vedoucí pozice. Celkový vysledek 0:2 pro hosty z Polevska.

FC Polevsko
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): „Náš tým má samozřejmě jen ty nejvyšší ambice, které z nás určitě byly nejen v tomto utkání cítit. Máme na postup kvalitní tým a hráče, kteří na hřišti umí nechat vše a kterým není výsledek každého zápasu lhostejný. To je faktor, který velkou měrou rozhoduje o naší výhře.“

SK Kunratice u Cvikova
L. Zet [-] - R. Bobelák [-] , I. Fanta [-] (78. L. Grežďo [-] ) , P. Haman [-] , P. Kadlec [-] - J. Linger [-] , J. Til [-] , S. Klodner [-] , J. Fanta [-] - F. Trč [-] , R. Jackl [-] -

FC Polevsko
J. Stýblo [-] - O. Macura [-] , I. Blumentritt [-] (70. D. Musil [-] ) , J. Suněk [-] , J. Satrapa [-] - A. Stejskal [-] , M. Vik [-] , J. Marušák [-] (85. V. Veťka [-] ) , M. Malič [-] - F. Stejskal [-] (57. D. Kubát [-] ) , R. Bezouška [-] -

ŽK: 16. P. Haman , 55. P. Kadlec .
Hráči zápasu: O. Macura , J. Suněk , F. Stejskal .
Místo: Kunratice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Hybler Lukáš - JANKECH Pavel, TÁBORSKÝ Josef.