8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Mimoň se díky výhře venku posunula na první místo v tabulce

85. V. Novotný - 10. P. Kašpárek (p.) , 55. P. Ungr , 60. F. Nešpor , 88. T. Bohme
0

Lokotka béčko to dnes měla skutečně těžké. Vyhrát doma jde, ale proti nejlepšímu útoku v lize? To byla skutečná výzva, kterou ale nakonec domácí nezvládli a Mimoň tak vykradla stadion v České Lípě...

Jediný gól poločasu, Mimoň vedla

V první půli byla hra dost vyrovnaná z obou stran. Nakonec jsme měli možnost shlédnout jedniný gól v poločase. O ten se postaral zákrok a následná penalta na hostujícího útočníka. Míč si vzal do rukou Kašpárek Pavel a ten se v 10. minutě utkání nemýlil a pokutový kop, s přehledem proměnil. Hra se relativně přelévala, ale vyrovnání to Lokotce nepřineslo. Šance tak již nebyly proměněny a zápas v poločase skončil za stavu 0:1 pro hosty z Mimoně.

Mimoň si vše pohlídala a je první

Hráči Lokomotivy věděli, že je čeká dost práce, pokud chtějí s výsledkem něco udělat. Jenže MImoň byla o něco lepší a hlavně, střílela branky. Další, v 55. minutě, od Pavla Ungra. Hostující útočník Filip Nešpor se prosadil za dalších pět minut a Lokotka byla na kolenou. Mimoň ještě stále tlačila a chtěla více gólů v zápase. V 85. minutě snižoval na 1:3 Vladimír Novotný, ale to bylo už příliš pozdě na nějaký zásadní zvrat. Potvrzení vítězství přišlo od Tomáše Bohmeho, v minutě 88. Zápas tedy dopadl dle předpokladů a Mimoň si může užívat prvního místa v soutěži, alespoň po 8. kole ligy.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
Zdeněk Rajšner (kapitán Lokotky B): „Mimoň přijela s dorostenci a my jsme očekávali, že na ně vlítneme a doma urveme tři body. Zápas i výsledek byl nakonec naprosto odlišný. Mysleli jsme si, že budeme lepší, ale opravdu jsme dnes na ně neměli. Musím přiznat, že po tomhle zápasu máme docela pachuť, nejen k fotbalu. Čekali a věřili jsme si prostě na víc.“

TJ Jiskra Mimoň B
Marek Steinfest (trenér Mimoně B): „Vzhledem k tomu, že dáváme šanci spíše dorostencům, jsme očekávali minimálně remízu. Takže za konečný stav jsme rádi a body rozhodně bereme. Navíc jsme díky nim první, což je výborné.“

T. Piskor [-] - M. Denk [-] , J. Zahrádka [-] , J. Šindelář [-] , Z. Rajšner [-] (67. K. Heller [-] ) , M. Pelc [-] (65. V. Novotný [-] ) , V. Martínek [-] , V. Horáček [-] , R. Vnuk [-] (73. M. Bukáček [-] ) , P. Čihák [-] , P. Černý [-]

V. Parkanský [-] - O. Krejčík [-] , J. Vápeník [-] , F. Nešpor [-] , J. Opelt [-] , P. Kašpárek [-] , V. Konopiský [-] , M. Steinfest [-] , P. Ungr [-] , D. Titěra [-] (46. M. Steinfest [-] ) , T. Bohme [-]

ŽK: 28. R. Vnuk , 65. M. Pelc - 50. O. Krejčík .
Místo: Loko Č.L.. Počet diváků: 30. Rozhodčí: German ml. Robert - MAREK Zdenek, MATYS Ondřej.