8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Domácí se neradovali, nakonec vyhrálo mužstvo z Brniště

0

Oldřichov hrál sice doma, ale byl poslední. Špatná forma provází domácí již několik zápasů a tak se v tomto kole doufalo ve zvrat, který by přišel za pět minut dvanáct. Nestalo se tak a hosté zvítězili o tři branky...

Šílený, ale krásný poločas

Již ve 25. minutě to bylo 0:3 pro hosty, což byl pro domácí jistě velký strašák. Postarali se o to ve 4. minutě Kopecký Michal, ve 14. minutě Jan Kvasnička a první jmenovaný stál i u druhé branky, to se psala minuta 24. Naprostý debakl, ale nebyl na místě, ne doma, a proto se vzchopil především Sataranský Michal, syn kouče domácích, a senzačně otočil během neskutečných 4 minut, celý stav zápasu na 3:3. To asi mělo být výstražným signálem pro laxní obranu Brniště, ale ta se nakonec dokázala semknout a již další branku nedopustila.

Další tři branky do sítě domácích

Vyrovnaná půle nepřinesla v první polovině nic zajímavého. Domácí měli své šance, ale bez produkce. To hosté produkovali gól za gólem, byť až ke konci zápasu. V 77. minutě, poslal do vedení hosty hráč se jménem Jaroslav Löbl, který tak definitivně složil domácí celek. Pak přišla chyba za chybou od domácího družstva. Další gól v 85. minutě od Vladimíra Srby a poslední gól padl z kopaček Pavla Lufta. Domácí tak předvedli dva naprosto odlišné poločasy, které nakonec rozhodli o tom, že se dnes z výhry radovat nebudou. Nutno podotknout, že v poločase odešli tahouni, kteří již nemohli pokračovat. Konečný stav byl tedy 3:6 pro hostující Brniště.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (trenér Oldřichova): „Očekávali jsme, že se konečně chytíme. Je to bída, bohužel. Děláme hrozné chyby a právě proto si zápasy, de facto prohráváme sami. Kluci si prostě ještě nezvykli držet posty a za to může i to, že se moc netrénuje. Uvidíme v dalších zápase, snad se zlepšíme.“

FK Brniště
Milan Trégr (gólman Brniště): „Očekávali jsme tři body, protože Oldřichov je poslední a hraje tak jak hraje. Musím ale přiznat, že nás dost vystrašili, když za pár minut srovnali z rozdílu tří branek, to jsme skutečně nečekali. Zápas, který byl rozhodnutý, tak dokázali zdramatizovat až do konce. Nakonec jsme to byli ale my, kdo se radoval z výhry.“

O. Vitouš [-] - B. Veits [-] (70. M. Venclíček [-] ) , Z. Veselý [-] , P. Nemlein [-] , M. Satranský [-] (80. J. Podlipný [-] ) , F. Jonáš [-] , M. Semerád [-] (60. R. Pícha [-] ) , J. Šrédl [-] , J. Dvoram [-] , J. Osvald [-] , P. Sedláček [-]

FK Brniště
M. Trégr [-] - J. Löbl [-] , V. Srba [-] , P. Stand [-] (46. J. Kuběna [-] ) , J. Kvasnička [-] , M. Kopecký [-] , P. Luft [-] , P. Luft [-] , O. Stand [-] , D. Luft [-] , P. Gutkais [-]

ŽK: 53. J. Osvald , 65. R. Pícha - 35. J. Löbl , 61. J. Kvasnička .
Místo: N.Oldřichov. Počet diváků: 55. Rozhodčí: Janovský Michal - VOLF Pavel, VRBA Filip.