8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Pertoltice byly nasazené, ale výhry nedosáhli

0

Tuhaň hostila Pertoltice a všichni si zde přáli, aby doma zvítězili. Věděli však jak těžké to bude, protože týmy nebyly zrovna vyrovnané. Nakonec rozhodla vůně domácího pažitu, ve prospěch pro domácí, byť až na penalty...

Remízový poločas o jedné brance na každé straně

Pertoltice začali velmi svižně a domácí půda, jakoby nebyla znát na hráčích Tuhaně. Hosté už ve 2. minutě těžili branku, když se dokázal prosadit Jakub Novák a svůj tým tak poslal do vedení 0:1. Domácí se stále v zápase oklepávali a také se přeci jen radovali z branky, kterou měl na svědomí Jan Černý, který s kapitánskou páskou, vyrovnal stav utkání. Zápas se v prvním poločase dohrával ve vyrovnaném podání, z obou stran. Nikdo již další branku nevstřelil a do šaten se tedy odcházelo za vyrovnaného stavu 1:1.

Podobný průběh jako v první půli

Hra byla velice podobná, až na to zasádní. V tomto poločase jsme se z branek neradovali, bohužel. Zápas se po zbytek hracího času přeléval ze strany na stranu a jen malé záblesky touhy po celkové výhře, sálaly z obou stran. Nikdo nedokázal ukořistit všechny tři body a tak se blížila vidina pokutových kopů. Ta se nakonec i vyplnila a hráči se, za smírného stavu, šli připravit na penalty. Ty nakonec zvládli lépe hráči domácího celku, když všechny své pokusy proměnili a nakonec tedy brali výhru 2:1. Hosté tak odjeli s prázdnou.

TJ Sokol Tuhaň
Jan Černý (kapitán Tuhaně): „Nastupovali jsme do zápasu s tím, že bychom už konečně chtěli vyhrát. Opět jsme zamordovali mraky šancí. Bohužel na tohle dojíždíme zápas co zápas a tak se musíme pokusit o rapidní zlepšení. Koncovka je z naší strany bez účelnosti, ale věřím, že se to otočí.“

P. Heřmánek [-] - V. Šimon [-] , K. Švejda [-] , M. Beneš [-] , M. Bačovský [-] - J. Dufek [-] , R. Chlumecký [-] , J. Černý [-] , V. Krs [-] - M. Charouzek [-] , F. Hanuš [-] -

FK Pertoltice pod Ralskem
V. Uličný [-] (25. M. Smolej [-] ) - J. Mynařík [-] , S. Bozadjiev [-] , J. Novák [-] , T. Rak [-] , P. Kolda [-] , J. Fedák [-] , J. Švimberský [-] , M. Švík [-] , J. Miler [-] , M. Škváro [-]

ŽK: 67. M. Charouzek - 14. T. Rak , 40. J. Mynařík .
Místo: Tuhaň. Počet diváků: 44. Rozhodčí: Folk Miroslav - PAULUS Petr, BÖHME Ladislav.