8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Změna domácího terénu prospěla Dubnici, nikoli Polevsku

1

Polevsko, vzhledem ke špatnému stavu svého trávníku, muselo zápas odehrát v Dubnici. To jaksi napomohlo spíše Dubnici, která se tak postarala o překvapení kola a sice, když Polevsko dokázala sesadit z trůnu...

Polevsku dnes nevyšlo snad vůbec nic

Smůla byla na straně hostů, kteří v tomto kole měli být domácími. Bohužel se nedalo svítit a zápas tak začal s výhodou na straně Dubnice. To když už ve 4. minutě skóroval domácí hráč Michal Svítek, který tak nečekaně poslal Dubnici do jednogólového vedení. Hosté z Polevska sice tlačili, ale góla nedokázali vytěžit. Moc šancí jim ale přeci jen domácí nedali. Polevsko si tak mohlo, na obraně domácích, doslova vyláma zuby. Poločas se dohrál a hráči odešli za stavu 1:0

Podobný průběh jako v první půli

Druhý poločas byl v podobném znění, jako poločas první. Hosté se zarputile snažili, jenže Dubnice hrála s dotačeným klidem na to, aby si zápas pohlídala a postarala se tak o jisté překvapení kola. V 73. minutě zvyšoval na 2:0 Marcel Novák, který asi zatloukl poslední hřebíček do rakve soupeře. Domácí si své góly zavinili vlastně sami, když v obou případech chybovali a darovali tak zásadní šance právě domácímu celku. Polevsko dohrálo zápas, se svěšenými halavami, ve kterém podlehlo s Dubnicí ve výsledku 2:0. Hosté z Polevska se jen můžou modlit, aby již neztratili výhodu domácího hřiště, které se může jevit, jako zásadní.

FC Polevsko
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): „Chtěli jsme zde uhrát nějaký výsledek, který by potvrdil naši první příčku. To nám nevyšlo. Chtěli jsme hrát náš fotbal, naši hru a následně se radovat ze zisku tří bodů, ale i vzhledem k situaci okolo hřiště, jsme to dnes prostě a jednoduše nezvládli.“

TJ Dubnice
P. Radošinský [-] - M. Novák [-] , R. Tschervenka [-] , R. Suske [-] , L. Lukeš [-] , T. Procházka [-] , M. Jemelka [-] (68. J. Koza [-] ) , J. Vrána [-] (56. D. Říha [-] ) , M. Svitek [-] , J. Závodský [-] , L. Mařica [-]

FC Polevsko
J. Stýblo [-] - O. Macura [-] , A. Stejskal [-] , I. Blumentritt [-] , J. Suněk [-] - M. Malič [-] , J. Marušák [-] , M. Vik [-] (46. V. Veťka [-] ) , D. Kubát [-] - F. Stejskal [-] , R. Bezouška [-] -

Místo: Dubnice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: German st. Robert - JÁNSKÝ Josef, MATYS Ondřej.