9.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Doma Brniště nezaváhalo a bere všechny body

6. P. Luft , 35. P. Stand , 75. P. Luft - 39. M. Krejčí , 87. M. Krejčí
0

Je prostředek týdne, což je pro mnohé kluby, v otázce sehání dostatečného počtu hráču, dost náročné. I přes to se na dnešní utkání sešly celky téměř v plné síle, mimo pár zásadních výjimek, a zápas tak byl dramatický, až do konce...

Sporný poločas, těžilo Brniště

První půle začala za typicky pochmurného počasí, které na okrese panovalo. Šest minut po zahájení se již prosadil Pavel Luft, který ovšem podle některých, především hráčů hostů, dával branku s ofsajdu. Těžko říci. Každpádně, byť tomu nenasvědčovalo skóre, tak se hrálo relativně vyrovnané utkání. Možná byli hosté herně o kousek lepší, ale důležitá je gólová produkce a tu, o branku navíc, ovládli domácí. Další totiž přidával Pavel Stand, to se psala minuta 35. a pro hosty to nevypadalo vůbec dobře. Navíc se domnívali, že i tato branka byla z ofsajdu. Naštěstí pro ně, alespon snížil na rozdíl jedné branky, hostující hráč Krejčí Miroslav, 5. minut před koncem poločasu. Do šaten se poté šlo za stavu 2:1 pro domácí celek.

Hosté již zápas neotočili

Druhá půle byla v podobném znění, jako půle první. Hráči Brniště se asi dvakrát dostali k přímému ohrožení hsoupeře, což jistě není moc, ale i přes to, se opět radovali z branky. V minutě 75. se prosadil, již podruhé, domácí záložník Pavel Luft a zápas tak mohl být pro domácí o trochu klidější. Zápas se přeléval ze strany na stranu, ale gólovek k vidění moc nebylo. V 87. minutě, tedy těsně před závěrečným hvizdem sudího, ještě domácí dokázal postrašit Krejčí Miroslav, který svou druhou brankou v zápase snižoval na rozdíl jediného gólu. Brniště si ovšem zápas pohlídalo a nakonec berou na své půdě tři body. Zápas tak skončil za stavu 3:2.

FK Brniště
Milan Trégl (brankář Brniště): „Očekávali jsme tři body. Věděli jsme, že to takhle uprostřed týdne bude hodně složité. Nakonec jsme o tu jedu branku zvítězili. Soupeř to ještě trochu zdramatizoval, ale utkání jsme si dokázali pohlídat a z bodů jsme rádi.“

TJ Sokol Tuhaň
Jan Černý (kapitán Tuhaně): „Co se dalo od dnešního zápasu očekávat? No věřili a doufali jsme v bod, který jsme tady rozhodně uhrát mohli, nakonec bohužel. Díky pár chybějícím hráčům v naší základní sestavě bychom asi i ten bod brali. Na remízu jsme měli, ale Brniště dokázalo zvítězit.“

FK Brniště
M. Trégr [-] - M. Kopecký [-] , Z. Bartoň [-] , P. Pavlovec [-] , J. Trégr [-] , M. Větrovský [-] , J. Löbl [-] , P. Stand [-] , J. Kvasnička [-] , P. Luft [-] , O. Stand [-]

V. Pejpal [-] - K. Švejda [-] , V. Šimon [-] , M. Beneš [-] , M. Bačovský [-] - J. Dufek [-] , R. Chlumecký [-] , J. Černý [-] , V. Dufek [-] - F. Hanuš [-] , M. Krejčí [-] -

ŽK: 14. Z. Bartoň , 87. J. Trégr , 89. P. Stand , 90. M. Kopecký - 35. F. Hanuš .
Hráči zápasu: M. Trégr , P. Stand , M. Kopecký - M. Krejčí .
Místo: V.Grunov. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Špáta Vladimír - KRÁL Jaroslav, MATYS Ondřej.