9.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Mimoň si doma pohlídala utkání

0

Mimoň béčko hostilo Oldřichov a papírové předpoklady se nakonec i vyplnily. Domácí byli favorité a ve všední den měli největší problémy se sestavou právě hráči hostů...

Poločas s výhrou pro domácí

Mimoň tlačila již od začátku, co mohla. Kvalitativní rozdíl tam byl, především v rychlosti. Hráči hostů jen stěží stíhali domácí stíhačky a většinou na ně jen hleděli ze zadu. Jejich rychlost skutečně stála za to. Ve 32. minutě skóroval Tomáš Feher a zápas tak dle očekávání dostal náboj, především pro domácí, kteří si chtěli zastřílet. To je v prvním poločase vše a hráči odešli do kabin za stavu 1:0.

Mimoň už jen pojišťovala

V první půli nebyli domácí zrovna dvakrát efektivní, když spálili nespočet tutovek. To si chtěli vynahradit v půli druhé a hned z kraje skóroval Krejčík Pavel, který posílal domácí do dvoubrankového vedení 2:0. Domácí využívali chyby v obraně hostů a trestali dále. V 58. minutě se prosadil Dominik Titěra a zápas byl vlastně už rozhodnut. Na posledních 4:0 dával Michálek Marek, který tak podrthl dominanci domácích v dnešním zápase. Utkání tedy skončilo v poměru 4:0 pro domácí oddíl z Mimoně.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (trenér Oldřichova): „Jsem rád, že jsme se nakonec sešli, takže jsem neočekával vůbec nic. Kluci měli přes poledne práci a ono sejít se ve všední den je těžké. Mimoň nás přejela a buďme rádi, že jsme neprohráli vyšším rozdílem. Dnes byli lepší.“

TJ Jiskra Mimoň B
T. Křenek [-] - J. Vápeník [-] , R. Polák [-] , T. Feher [-] (46. V. Konopiský [-] ) , J. Opelt [-] , J. Jirsa [-] (46. J. Hřeben [-] ) , L. Slavík [-] , F. Nešpor [-] (46. D. Titěra [-] ) , M. Steinfest [-] , M. Michálek [-] , A. Opelt [-] (46. P. Krejčík [-] )

Z. Veselý [-] , P. Věchet [-] , H. Meduna [-] , P. Nemlein [-] , F. Jonáš [-] , J. Šrédl [-] , J. Dvoram [-] , M. Semerád [-] , P. Sedláček [-] , M. Satranský [-] , J. Podlipný [-]

ŽK: 36. J. Šrédl .
Místo: Mimoň. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Poppr Zbyněk - MAREK Miloš, POSPÍCHAL Jaroslav.