10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

Polevsko se vrací na vítěznou vlnu, doma rozdrtilo Pertoltice

0

Trenér Polevska nebyl dosud s výkonem svého týmu spokojený a tak provedl výrazné změny v kádru, které měli napomoci k lepším výsledkům. Vyšlo to a schytaly to bohužel právě Pertoltice...

Zápas se vyvíjel prakicky dle domácích

První půle ještě žádnou exhibici nenaznačovala. Celky začali vyrovnaně, ovšem do sedla zápasu se více a více dostávali Polevští. První branku dali ve 13. minutě zásluhou Filipa Stejskala. Jenže o minutu později srovnal stav utkání na 1:1 hráč hostů Aleš Blaškovan, když využil domácí chyby a zápas tak začínal zase od znovu. Polevsko získávalo čím dál tím větší převahu a to definitvě potvrdili v minutě 38., když se nemýlil Daniel Kašpar. První poločas se dohrál, bez větší šance, či příležitosti a to hlavní si hráči, především Polevska, nechali na půli druhou, kde nás čekaly vyloženě fotbalové hody. Poločas tedy 2:1.

Hosté odpadli a Polevsko střílelo branku za brankou

Naprostá ofenzivní smršť, místy až prvky totálního fotbalu ze strany Polevska. Tak by se dal nazvat poločas, ve kterém Pertoltice jen divácky přihlížely, neboť se v zápase relativně již odevzdali. V 60. minutě na 3:1 zvyšoval Jiří Suněk a zápas byl již prakticky rozhodnut. V 64. a 65. minutě si hattrick připsal Daniel Kašpar. Poté se již hrálo jen a pouze na jednu bránu. Jiří Suněk zvyšovl stav v 73. minutě. V 83. se zase prosadil Radek Bezouška a poslední gól utkání padla z kopaček hráče, který gólovou přestřelku začal, tedy Filipa Stejskala. Nutno podknout, že domácí měli asi 15 vyložených šancí, jenže buď v cestě stála branková konstrukce, dobře postavený bránící hráč a nebo prostě smůla. Pertoltice tak selhali na půdě favorita v poměru 8:2.

FC Polevsko
Jan Ramisch (trenér Polevska): „Na domácí půdě jsme očekávali body a to všechny. Měli jsme sérii špatných výkonů, takže po dnešní výhře se nám zase trochu vrátilo to sebevědomí. Hráči hráli naprosto výborně a jsem se všemi rozhodně spokojený. Dnes zahráli fantasticky i střídající hráči a do příště máme určitě z čeho těžit.“

FC Polevsko
J. Stýblo [-] - A. Stejskal [-] , I. Blumentritt [-] (73. D. Musil [-] ) , J. Satrapa [-] - D. Kubát [-] , J. Marušák [-] (61. D. Nečas [-] ) - R. Bezouška [-] , F. Stejskal [-] , J. Suněk [-] - D. Kašpar [-] (71. J. Tománek [-] ) , V. Veťka [-]

FK Pertoltice pod Ralskem
V. Uličný [-] - M. Stehlík [-] , P. Okénko [-] , A. Blaškovan [-] , V. Kvíz [-] , J. Novák [-] , T. Rak [-] , P. Kolda [-] , J. Fedák [-] , J. Švimberský [-] , M. Škváro [-]

ŽK: 70. F. Stejskal - 77. T. Rak .
Hráči zápasu: J. Suněk , F. Stejskal , D. Kašpar .
Místo: Polevsko. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Janovský Michal - VRBA Filip, HRACH Zdeněk (N).