11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lindava doma málem padla, nakonec bere penalty

0

Lindava opanuje střed tabulky. Za to Lokotka béčko je na samém dnu ligy. Na Lindavě se nevyhrává, ne zadarmo a o tom se dnes měli možnost přesvědčit hosté z České Lípy...

Bez branek, ale nuda nebyla

Za Lindavu nastoupil relativně mladý kádr a proto se čekala rychlost ze strany domácích. Hostům ale rychlost nechyběla a s Lindavou hráli docela vyrovnané a hlavně zajímavé utkání na které se dalo dobře pohledět. Bojovalo se na obou stanách a to se musí líbit. V 9. minutě se o koření fotbalu postaral Mareš Ondřej a Lindava byla na koni. Do poločasu si to ovšem neudržela, když ve 28. minutě srovnával na 1:1 Vladimír Novotný. Poločas se dohrál a do šaten se odešlo za stavu 1:1, který nahrával spíše hostům.

Opět remíza, nakonec rozhodovaly penalty

Druhá půle taky bavila, protože mimo bojovnosti se ke hře přidala i nějaká ta povedená kombinace. Oba celky si dnes musely zahrát dobrý fotbal, který nejen je, ale i ostatní přihlížející doslova bavil. Na 2:1 zvyšoval Petr Gubenko, který tak poslal Lindavu do vedení. Jenže o sedm minut později Lokotka opět vyrovnala a tentorkát se o to postaral Patrik Černý a zápas zase spadl do remízy. Ta přetrvala až do konce a muselo se jít na pokutové kopy. Ty nakonec zvládli domácí, kteří tak zvítězili v konečném poměru 3:2 po odehrání penalt.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
Zdeněk Rajšner (hrající asistent): „Lindava byla favoritem, proto jsme očekávali, že na nás domácí vlétnou a budou zlobit. Nakonec jsme je vyrovnali a ten výsledek může být spravedlivý. Každopádně se hrál pěkný fotbal i z naší strany a to rozhodně není na škodu.“

TJ Dynamo Lindava
L. Tichý [-] - L. Halčin [-] , V. Tima [-] , J. Laurin [-] , J. Jančar [-] - M. Moravec [-] , J. Dvorský [-] (46. J. Houfek [-] ) , O. Mareš [-] , M. Knespl [-] - M. Nýdrle [-] (46. P. Gubenko [-] ) , R. Kalina [-] (46. J. Svoboda [-] ) -

T. Piskor [-] - R. Vnuk [-] , M. Koštial [-] , V. Horáček [-] , M. Denk [-] , P. Čihák [-] , P. Černý [-] , F. Byrtek [-] , V. Novotný [-] , M. Pelc [-] , P. Mokošín [-]

ŽK: 82. P. Čihák . ČK: 81. J. Svoboda - 61. P. Černý .
Hráči zápasu: T. Piskor , M. Denk , M. Koštial .
Místo: Lindava. Počet diváků: 51. Rozhodčí: Mengr Jiří - JÁNSKÝ Josef, MAREK Zdenek.