11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Kunratice doma bodovaly, penalty zvládly ve svůj prospěch

0

Souboj týmů z vrchní poloviny tabulky. Očekával se velmi vyrovnaný zápas a prognózy se nemýlily, když jsme měli možnost shlédnout dramatické utkání, které rozhodovaly až pokutové kopy...

Relativně vyrovnaná půle, ze hry měli více hosté

Hosté byli v tomto utkání lepším celkem, jenže se jim vymstila koncovka. Ta nebyla zrovna přesvědčivá a Jestřebí tak zahazovalo tutovku za tutovkou. Byli to domácí, kteří vsítili první branku. Postaral se o to kapitán Kunratic Stanislav Klodner, který tak poslal svůj tým do jednobrankového vedení a to ve 40. minutě. Jenže o minutu později Čvančara Jakub srovnával stav utkání a do šaten se tedy šlo za vyrovnaného stavu 1:1. Doufalo se, že se zápas rozhodne až v nadcházející půli.

Opět remíza, nastavovaly se penalty

I v tomto poločase měli více ze hry spíše hosté, kteří znovu selhávali v zakončení a efektivita tak nebyla na jejich straně. Byla totiž na straně domácích, když Jiří Fanta poslal svůj celek znovu do vedení v 62. minutě a hosté již museli být skutečně frustrovaní. Celý poločas se výrazně snažili zvrátit osud utkání na svou stranu, bohužel neúspěšně. Smůlu nakonec v poslední minutě uktání prolomil Jakub Čvančara a jeho druhá branka znamenala alespoň jistotu jedoho bodu z utkání. Čekaly nás penalty, kde se ve finále radovali domácí poměrem 4:3. Kunratice tedy v celkovém výsledku vyhráli 3:2

TJ Jestřebí-Provodín
Pavel Kolář (trenér Jestřebí): „Přiznám se, že tentokrát jsme měli plnou sestavu, takže jsem jasně očekával vítězství pro náš tým. To se ale nestalo, protože jsme spálili tolik šancí, že můžeme být rádi alespoň za ten jeden bod.“

SK Kunratice u Cvikova
P. Ježek [-] - R. Bobelák [-] , M. Žák [-] , J. Til [-] , F. Trč [-] - D. Haman [-] , I. Fanta [-] , S. Klodner [-] , J. Fanta [-] - P. Kadlec [-] , L. Grežďo [-] (46. R. Jackl [-] )

M. Procházka [-] - L. Prkno [-] , J. Ješeta [-] , P. Wágner [-] , L. Trnečka [-] , M. Martínka [-] (71. M. Žižka [-] ) , M. Lorenc [-] (71. J. Trhlík [-] ) , M. Kolařík [-] , T. Karas [-] , L. Gabriel [-] , J. Čvančara [-]

Místo: Kunratice. Počet diváků: 22. Rozhodčí: Folk Miroslav - ŠPÁTA Vladimír, MAREK Miloš.