11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Dubnice Novinám nedala žádnou šanci

0

Domácí z Dubnice měli formu a hosté z Novin to moc dobře věděli. Překvapení kola se nekonalo a Dubice si tak vše pohlídala až do samotného konce utkání...

Dva brzké góly věštily průběh půle

Hráči Dubnice věděli, že momentálně mají na to, porazit kohokoliv. I přes to nic nepodcenili a hosty chtěli smáznout již v úvodu, což se jim také povedlo. Ve 4. minutě se o to postaral Tschervenka Roman a jako správný kapitán Dubnice proměnil pokutový kop. Za tři minuty už to bylo 2:0. To byla zase zásluha Marcela Nováka, který se nemýlil a jasně hostům vysvětlil, jak že si to dnes představuje. Půle už nám nic moc zajímavého nenabídla a hráči se tak za stavu 2:0 stěhovali zpět do kabiny.

Potvrzení vítězství pro domácí

Dubice z tempa nepolevila a začala tlačit stejně jako v půli první. Nervy na uzdě neudržel Jaroslav Švimberský, který doplatil na své nesportovní chování ve 49. minutě. V 69. minutě padl další gól, který zařídil Jakub Závodský. O sedm minut později přesně střílel Michal Svítek, který tak zvýšil skóre na 4:0. A poslední tečka za utkáním byla napsána z pera Marcela Nováka, který se dnes trefil již podruhé. To byla 80. minuta za námi. Zápas tak skončil jasným vítězstvím pro domácí z Dubnice ve výsledku 5:0.

TJ Dubnice
Jan Blahovec (fanoušek Dubnice): „Zápas jsme chtěli zvládnout, což se nám také povedlo. Papírově jsme byli jinde a proto bylo vítězství jasnou povinností. Za body jsme rádi a za vstřelené branky zrovna tak. Naše vítězná šňůra pokračuje!“

TJ Dubnice
P. Radošinský [-] - M. Novák [-] , R. Tschervenka [-] , R. Suske [-] , L. Lukeš [-] (75. M. Volejník [-] ) , T. Procházka [-] , M. Jemelka [-] (46. D. Říha [-] ) , Š. Varga [-] (46. J. Koza [-] ) , M. Svitek [-] , J. Závodský [-] , L. Mařica [-]

TJ Noviny pod Ralskem
K. Moravec [-] - J. Jablonský [-] (80. B. Žaloudek [-] ) , M. Heindörfer [-] (57. J. Tyll [-] ) , M. Novotný [-] , V. Foubík [-] , J. Sukovatý [-] , M. Lundák [-] , R. Okénko [-] , Z. Žeňka [-] , J. Švimberský [-] , R. Heidrich [-]

Hráči zápasu: R. Tschervenka .
Místo: Dubnice. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Kutílek Martin - ĎÖRĎ Mário, VÍTEK Petr (N).