11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Brniště doma zaváhalo, Polevsko bere dva body

0

Brniště vědělo, jak silný soupeř hostí. Polevsko přijelo jako papírově silnější a na hře to bylo znát. Nakonec se utkání muselo rozhodnout až na penalty, ve kterých měli více štěstí Polevští...

Aktivita na straně hostů

Polevsko vstoupilo do utkání pravou, když ve dvacáté minutě skóroval Jiří Marušák a zápas dostal jasný signál, kdo se bude o body prát nejvíce. Bohužel zde nebyl zrovna optimální povrch, o čemž se přesvědčili oba týmy, kterým hřiště nadělalo dost problémů. Celky spíše bojovaly, než hráli atraktivní fotbal pro oko fanouška. Domácí se snažili, ale v téhle půli branku nedali. Nic zásadního se již nestalo a do šaten se odcházelo za stavu 0:1 pro hosty z Polevska.

Nejen hřiště nahrálo domácím

Obecně vyrovnaná půle nás čekala i v této fázi hry, kdy se měla dohrát poslední půle. Na koni byli hosté, jenže terén byl natolik špatný, že zradil především hráče hostů. To když se o drn zastavil míč, při kombinaci domácích, který převzal Jan Kvasnička a dokázal se štěstím srovnat utkání na 1:1. To se psala 52. minuta a zápas byl znovu bez vedoucího týmu. Nakonec se už nic nestalo a hráči se šli připravit na pokutové kopy. Ty v poměru 5:4 zvládli hosté, a proto získali dva body po celkové výhře 1:2.

FC Polevsko
Jan Ramisch (trenér Polevska): „Chtěli jsme vyhrát. Utkání nebylo na oko pohledné, ale z obou celků sálala extrémní bojovnost a alespoň ta musela diváky bavit. Bohužel ten terén byl takový, jaký byl. S dvěma body jsme ale spokojení, byť jsem si osobně přál tři.“

FK Brniště
M. Trégr [-] - P. Luft [-] , P. Gutkais [-] , J. Trégr [-] (70. J. Löbl [-] ) , D. Luft [-] - M. Kopecký [-] , V. Srba [-] , O. Stand [-] - J. Kvasnička [-] , P. Stand [-] (60. M. Kuchař [-] ) , P. Luft [-] -

FC Polevsko
J. Stýblo [-] - J. Satrapa [-] , I. Blumentritt [-] , A. Stejskal [-] , V. Veťka [-] - D. Kubát [-] , J. Marušák [-] , D. Kašpar [-] (90. M. Bezouška [-] ) - R. Bezouška [-] , F. Stejskal [-] , J. Suněk [-]

ŽK: 15. P. Stand , 28. D. Luft , 65. J. Trégr , 75. V. Srba - 65. R. Bezouška , 90. D. Kubát .
Hráči zápasu: I. Blumentritt , J. Suněk , V. Veťka .
Místo: V.Grunov. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Špáta Vladimír - JANOVSKÝ Michal, HEJL Štěpán.