11.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Domácí neměli problém, berou vysokou výhru

13. F. Jonáš , 32. P. Věchet , 34. J. Dvoram , 81. M. Satranský (p.) , 90. J. Osvald - 42. V. Krs
0

Souboj dvou mužstev z druhé poloviny tabulky. Očekávalo se celkem vyrovnané utkání, neboť na tom oba celky byly víceméně podobně. Domácí ale byli hráči z Oldřichova a to bylo dnes znát...

Domácí se dostali do vedení

První půle byla ze strany domácích v pořádku. Dali několik branek a soupeře relativně přehrávali. První branku vsítil Jonáš František ve 13. minutě zápasu. Druhá branka přišla z dílny Pavla Věcheta v minutě 32. Ta třetí, ze strany domácích poslední v tomto poločase, padla o dvě minuty později, tedy ve 34. minutě a pro hosty nastal velký problém. Nakonec ještě korigoval skóre Krs Václav, který svou trefou snížil stav uktání. Za konečných 3:1 pro Oldřichov se odcházelo do šaten.

Nefotbalovost na obou stranách

Druhou půli je těžké popsat, protože na hřišti toho nebylo moc k vidění co se kvality týče. Tzv. holomajzna z obou stran. To je výpověd místních, kteří měli tu čest býti svědky. Hrálo se tak, jak se hrálo, ale branky nakonec ještě přišli. V 81. minutě alespoň trochu osladil, už tak dost hořkou půli, syn trenéra Martin Satranský a o vítězi už zřejmě nikdo nepochyboval. Branku vsítil z penalty. Na konec si ještě vylepšil statistiky Jan Osvald, který se z pozice obránce dokázal přeci jen prosadit. To byla poslední minuta utkání. Zápas tak ve finále skončil výsledkem 5:1 pro Nový Oldřichov.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (trenér Oldřichova): „Já jsem čekal, že by kluci mohli vyhrát. To jsem předpokládal, ale předpokládal jsem také jinou hru. Můžu vám říci, že to, co předvedly oba celky za hru, nemělo s fotbalem nic moc společného. Máme ještě určitě na čem pracovat.“

V. Nemlein [-] - J. Šrédl [-] , F. Jonáš [-] (67. J. Podlipný [-] ) , P. Věchet [-] , E. Hovorka [-] , M. Semerád [-] , J. Dvoram [-] , M. Satranský [-] , J. Mondok [-] , J. Osvald [-] , Z. Veselý [-]

TJ Sokol Tuhaň
P. Heřmánek [-] - T. Vodráška [-] (51. M. Bačovský [-] ) , K. Švejda [-] , J. Novák [-] , M. Krejčí [-] , J. Dufek [-] , J. Černý [-] , V. Krs [-] , M. Beneš [-] , V. Šimon [-] , V. Dufek [-]

Hráči zápasu: V. Nemlein .
Místo: N.Oldřichov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: German st. Robert - VŠECHOVSKÝ Jan, BÖHME Ladislav.