12.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Na penalty se radovala Tuhaň

0

Bitva dvou celků ze spod tabulky. Také se vyloženě hrálo o každý bod, protože nikdo nechtěl skončit na konci ligy poslední. Domácí sice bod získali, ale i přes to zápas neovládli. Penalty byly pro Tuhaň...

Domácí vlétli do utkání, hosté ale srovnali

Jako hurikán dnes do utkání vlétli Lokotští. Miroslav Horáček se postaral o studenou sprchu pro hosty, to když hned ve 2. minutě zápasu otevíral skóre na 1:0. Jenže hosty to sice schladilo, ale ne úplně. V 10. minutě srovnali zásluhou Hanuše Ferdinanda a zápas tak začínal zase od nuly. V první půli měli více ze hry hosté, kteří k hráčům domácího celku přistupovali zodpovědně a nedali jim moc dýchat. Nic zásadního se již do konce poločasu neodehrálo a proto šly celky do šaten za vyrovnaného stavu 1:1

Bez branek, mírná převaha na straně hostů

V druhé půli se opět více dařilo hostům. Dvakrát nastřelili břevno a štěstí jim tedy zrovna moc nepřálo. Navíc hostům nebyla odpískána jasná penalta, která by jistě změnila průběh utkání, alespoň co se psychiky týče. Domácí moc šancí neměli, narozdíl od hostů. Ti pálili co mohli. Jedna šance za druhou tak přicházela vniveč. Nic moc se poté již neodehrálo a všem bylo jasné, že se bude rozhodovat na pokutové kopy. Zde byli úspěšnější hosté. Na penalty přehráli domácí 5:4 a v konečném znění se tedy radují z výhry 2:1

TJ Sokol Tuhaň
Jan Černý (kapitán Tuhaně): „Moc jsme toho neočekávali, protože jsme tam jeli přesně v jedenácti. Byli bychom rádi za bod, ale jak se utkání vyvíjelo, tak nám došlo, že by bylo dobré naši převahu v utkání přetavit ve vítězství na penalty. To se nám podařilo a za výhru jsme rádi.“

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
T. Piskor [-] - M. Pelc [-] , J. Šindelář [-] , V. Martínek [-] , M. Bukáček [-] , R. Vnuk [-] , M. Koštial [-] , M. Horáček [-] , P. Čihák [-] , V. Novotný [-] , M. Denk [-]

P. Heřmánek [-] - V. Dufek [-] , M. Beneš [-] , M. Bačovský [-] - J. Dufek [-] , R. Chlumecký [-] , J. Černý [-] , V. Krs [-] - F. Hanuš [-] - M. Krejčí [-] , T. Vodráška [-]

ŽK: 75. M. Pelc , 77. M. Bukáček - 78. F. Hanuš .
Hráči zápasu: M. Horáček - R. Chlumecký .
Místo: Loko Č.L.. Počet diváků: 25. Rozhodčí: Táborský Josef - JANKECH Pavel, ŽIŠKA René (N).