12.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Zápas ubojovali domácí

0

Zahrádky hostili Brniště a očekávala se velice vyrovnaná bitva. Tabulkově na tom přeci jen byli lépe hosté, jenže domácí byli hned za nimi. Nakonec právě Zahrádky svého soka z Brniště v tabulce přeskočili...

Útočné představení obou celků

Brniště začalo docela svižně s chutí útočit, takže měli hráči Zahrádek plné nohy práce již v úvodu. Zahrádky se také dostávaly do šancí, ale jen skrze brejky, které nedopadly brankou. Ani na straně Brniště jsme neměli možnost shlédnout branku a poločas tak byl bohužel bezbrankový. Brniště sice po většinu poločasového času hrálo blízko brány domácích, ale ten gól jim dnes prostě nebyl souzen. Nic zásadního se už nestalo a do šaten se odcházelo za stavu 0:0.

Druhá půle přesně naopak

Hráči domácího celku nastoupili jako vyměnění. Byli to právě oni, do se chopil sedla zápasu a tlačil, co mu síly stačili. Vidina třech bodů na domácí půdě byla přeci jen velká. Hráči hostů to zrovna dvakrát nezvládali a docela často faulovali, o čemž svědčí dvě červené karty a další dvě žluté. Při početní převaze už to Zahrádkám šlo mnohem lépe. To když v 73. minutě, po první červené kartě hostů, de facto rozhodl o osudu utkání hráč Ondřej Moravec. Vypadalo to, že hráči hostů jsou na dně, ale nebylo to tak. Do konce utkání ještě útočili a chtěli se zápasem něco udělat. Nic z toho však nestihli a zápas tak skončil ve výsledku 1:0 pro domácí Zahrádky.

FK Brniště
Milan Trégr (gólman Brniště): „Očekávali jsme, že zde pobereme jasné tři body, ale nestalo se tak. Chtěli jsme si zde udělat skóre a tak podobně, ale dnes to z naší strany bylo takové špatné. Moc jsem naše kluky na hřišti nepoznával.“

TJ SOKOL Zahrádky
M. Pavlíček [-] - L. Chladík [-] , K. Chladík [-] , L. Wencelius [-] , J. Rous [-] - M. Jelínek [-] (77. J. Turnhöfer [-] ) , T. Pospíšil [-] , C. Šaly [-] - O. Moravec [-] , J. Klíč [-] (56. M. Chvojka [-] ) , P. Vlach [-]

FK Brniště
M. Trégr [-] - P. Luft [-] , P. Gutkais [-] , J. Trégr [-] , D. Luft [-] - O. Stand [-] , M. Kopecký [-] , P. Kopecký [-] (53. J. Löbl [-] ) - P. Luft [-] , P. Stand [-] , J. Kvasnička [-] -

ŽK: 58. L. Chladík - 38. P. Stand , 65. D. Luft . ČK: 68. M. Kopecký , 76. J. Trégr .
Hráči zápasu: M. Trégr , P. Luft , P. Gutkais .
Místo: Zahrádky. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Janovský Michal - JANKECH Pavel, KÁDĚ Tomáš (N).