12.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

Relativní překvapení v podání Oken

0

Na Okna přijely Pertoltice, které se nachází v opačné polovině tabulky. Dnes ale papírový předpoklad nehrál roli, protože Okna byla naprosto výborně nachystaná a hosty víceméně smetla vysokým rozdílem...

Naprosto v režii domácích

Hosté sice měli své šance a nebyli o dost horším týmem, jenže i Oknům dnes vyšlo, na co sáhli. Proti tomu se pak těžko hraje, když je štěstina na opačné straně. Jenže jenom díky štěstí dnes Okna nezvítězili, to rozhodně ne. Kolektivní hra plná bojovnosti a zodpovědnosti s produktivitou v zakončení, byla hlavní doménou domácího celku. V 8. minutě rozvlnil síť Vojtěch Mojžíš, který poslal Okna do vedení. Před přestávkou ještě přidal i druhý gól. To byla minuta 41. Do šaten se tedy odešlo za stavu 2:0 pro domácí výběr z Oken.

Pertoltice se probrali, ale stejně nic nevytěžili

Hra Pertoltic se zvedla, to bylo zjevné. Jenže domácím to vůbec nevadilo a hráli si to své, po větší část zápasu, ve které také dominovali. V 66. minutě se sice prosadil hostující kapitán Pavel Kolda, jenže to by nebylo, aby se zase neprosadili domácí. Konkrétně Mojžíš Vojtěch v 73. minutě potvrdil svou formu další vsítěnou brankou a kompletoval hattrick. O deset minut později dal navíc čtvrtou branku a hosté si při jeho bránění mohli vylámat zuby, ale stejně by ho nezastavili. Vlasák Petr podrthl pátým gólem suverenitu domácích a v 90. minutě tak udělal poslední tečku za utkáním, které skončilo ve prospěch Oken ve výsledku 5:1.

TJ Okna
Michal Grolmus (brankář Oken): „Čekali jsme, že se budeme trápit tak, jako každý zápas. To se naštěstí nestalo a my to zlomili. Pertoltice sice byly lépe umístění, ale to nehrálo roli. Dnes jsme vyhráli zaslouženě a snad se nám takhle bude dařit i nadále.“

TJ Okna
M. Grolmus [-] - M. Zlatník [-] , P. Halgaš [-] , D. Svoboda [-] - P. Heptner [-] , P. Mádl [-] , M. Henc [-] , P. Vlasák [-] - J. Salač [-] , V. Mojžíš [-] , R. Kubálek [-]

FK Pertoltice pod Ralskem
V. Uličný [-] - V. Kvíz [-] , M. Smolej [-] , T. Rak [-] , J. Novák [-] , R. Herák [-] , P. Kolda [-] , J. Švimberský [-] , M. Švík [-] , J. Miler [-] , M. Škváro [-]

Hráči zápasu: P. Heptner , D. Svoboda , V. Mojžíš .
Místo: Okna. Počet diváků: 24. Rozhodčí: Bahník Martin - HRBÁČEK Jan, UJKA Jakub.