12.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Libchava venku přehrála Noviny

0

Domácí Noviny očekávaly těžkého sooupeře. Libchava je na tom tabulkově lépe než domácí z Novin, a i proto je papírovým favoritem. To se nakonec vyplnilo i na hřišti...

Noviny bez větší šance

Zápas začal v režii hostů a to se drželo vlastně až po zbytek zápasu. Libchava byla prostě v každém směru lepším týmem a potvrdilo se to hned ve 22. minutě, kdy se trefil Petr Heinrich, který tak poslal hosty do vedení. Za osm minut se pro změnu prosadil Ondřej Pospíšil a zápas tak dostal jasný signál a spád. Hosté tlačili co mohli a dobře věděli, že soupeře mohou přehrát o několik branek. Ty jsme již v první půli neměli možnost vidět, neboť efektivita byla vsítěným brankám vzdálená, byť většinou jen o kousek. Do šatny se tedy odešlo za stavu 2:0 pro hosty z Libchavy.

Potvrzení vysokého vítězství

Druhá půle byla vlastně o jednom týmu. Noviny sice chtěly, ale Libchava jim zarazila vše o co se domácí snažili. Na 3:0 zvyšoval znovu Pospíšil Ondřej. To se psala 61. minuta zápasu. Za čtyři minuty, už to byl zase Petr Heinrich, který přidával další branku, do sítě domácíh Novin. Závěrem na 5:0 dával Michal Kaňkovský a už se schylovalo k pořádnému debaklu. Alespoň symbolicky se trefil Jan Sukovatý, který tak zabránil naprosté ostudě, na vlastním domácím hřišti, kde na hosty Noviny prostě neměly. Zápas tak skončil jasným vítězstvím pro Libchavu v poměu 5:1

TJ Horní Libchava
Václav Erben (trenér Libchavy): „Očekávali jsme body. Nutno říci, že tohle byl jeden z těch zápasů, který vám vyjde od začátku, až do konce. Vše nám šlo naproti a hráli jsme pěkný fotbal. Hráči si to užili a dali jsme spousty branek a hlavně jsme soupeře vlastně ani k ničemu nepustili.“

TJ Noviny pod Ralskem
K. Moravec [-] - L. Nedbal [-] , M. Lundák [-] , M. Novotný [-] , V. Foubík [-] , J. Sukovatý [-] , P. Hruška [-] , R. Okénko [-] , M. Pavelka [-] , Z. Žeňka [-] , R. Heidrich [-]

M. Groman [-] - P. Heinrich [-] , V. Ondrúšek [-] , R. Krasniqi [-] , O. Pospíšil [-] , R. Tichý [-] (69. M. Kaňkovský [-] ) , T. Hřebřina [-] , V. Tkachenko [-] , M. Vyšohlíd [-] , P. Erben [-] , J. Králíček [-]

Hráči zápasu: J. Králíček , O. Pospíšil , P. Heinrich .
Místo: Noviny. Počet diváků: 56. Rozhodčí: Mareček Pavel - HAVEL Tomáš, KLIMT Pavel.