12.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Domácím zápas vyšel, rozjetou Dubnici dokázali zastavit

0

Domácí si byli dobře vědomi toho, jak moc těžký soupeř k nim na půdu přijel. Dubnice přeci jen měla formu jako hrom a drtila koho mohla. Dnes ovšem, na skvěle připravné hráče z Jestřebí, Dubnice nestačila...

První půle pro domácí

Hned na začátku utkání měli hosté tutovku, kterou ovšem neproměnili a možná, že i od toho se poté zápas vyvíjel. Jakoby hosté upozornili domácí na jejich nedůraz, který je do té doby potkával. Poté se ale Jestřebí vzchopilo a Dubnici jasně přehrálo. Domácím dnes vycházelo snad úplně vše na co sáhli. Ve 28. minutě otevíral skóre v utkání Lorenc Michal. Za dalších deset minut pojišťoval na 2:0 Jakub Čvančara, kterého tak čekal velkolepý večer. Do konce půle dominovali domácí a Dubnice, jakoby přijela v jiném mentálním rozpoložení, než obvykle. Stav půle tedy 2:0.

Podobné znění jako v první půli

Minutu po zahájení druhé půle se opět trefil Jakub Čvančara, který tak zvyšoval vedení Jestřebí na 3:0. Tento gól hosty definitivně položil a zápas tak byl prakticky hotový. Dubnice se již k ničemu velkému nedostala a do konce zápasu se průběh spíše jen dohrával. V 64. minutě ještě kompletoval hattrick, no kdo jiný, než Jakub Čvančara. Zápas tedy skončil za konečného stavu 4:0 pro domácí oddíl z Jestřebí. Dubnici tak končí její vítězná šňůra.

TJ Jestřebí-Provodín
Pavel Kolář (vedoucí Jestřebí): „Dnes se nás opět nešlo tolik, kolik se nás pravidelně schází, takže jsme museli improvizovat. Co jsem slyšel, tak oni také nebyli kompletní. Tak jsem to čekal vyrovnanější, no nakonec to dopadlo pro nás dobře. Upřímně jsem výhrou překvapen. S pokorou musím přiznat, že jsem ji nečekal.“

M. Procházka [-] - G. Süssner [-] , M. Žižka [-] (60. M. Kněžour [-] ) , L. Trnečka [-] , P. Pekárek [-] , M. Martínka [-] , M. Lorenc [-] , M. Kolařík [-] , T. Karas [-] , L. Gabriel [-] , J. Čvančara [-]

TJ Dubnice
J. Němec [-] - J. Koza [-] , P. Radošinský [-] (67. M. Štípek [-] ) , R. Tschervenka [-] , M. Jemelka [-] , R. Suske [-] (46. P. Vítek [-] ) , M. Volejník [-] , Š. Varga [-] (58. J. Paulíček [-] ) , M. Svitek [-] , J. Závodský [-] , L. Mařica [-]

ŽK: 23. M. Martínka - 26. J. Závodský , 77. M. Jemelka .
Hráči zápasu: L. Gabriel .
Místo: Jestřebí. Počet diváků: 45. Rozhodčí: Jánský Josef - TÁBORSKÝ Josef, MENGR Jiří.