12.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Kunraticím se povedlo něco nevídaného, vyhráli na Lindavě

8. M. Nýdrle , 58. V. Tima , 66. V. Tima - 16. J. Fanta , 40. R. Jackl , 61. F. Trč , 82. R. Jackl
0

Lindava hrála doma a proto nebyla tak výrazným outsiderem oproti Kunraticím, které se pohybovaly na čtvrtém místě v lize. Nakonec se zrodilo menší překvapení a sice, když Kunratice Lindavu vykradli...

O třech brankách

Lindava začala celkem svižně. V 8. minutě střílel Nýdrle Michal a poslal tak domácí do vedení 1:0, které trvalo až do minuty 16. Zde bylo vyrovnáno zásluhou Jiřího Fanty. Oba celky měly své šance, ale poslední gól poločasu zařídil Robin Jackl, který tak, těsně před koncem poločasu, zajistil vedení 2:1 pro svůj tým. Kunratice se tedy před odchodem do šaten chopili vedení 2:1.

Opět přestřelka na obou stranách

V 58. minutě srovnával Tima Václav a hrálo se tak od znovu. Jenže o tři minuty později se dokázal do statistik zapsat František Trč a utkání zase bylo na straně hostů. V 66. minutě bylo opět srovnáno, z kopaček hráče Václava Timy, který dnes zaznamenal celkem dva zásahy do sítě. Jenže v 82. minutě vystřelil loterii tří bodů Jackl Robin, který svým druhým gólem rozhodl o výhře Kunratic. Celkové skóre tedy 4:3 pro hosty z Kunratic, kteří tak, nejspíše i očekávaně, sebrali v Lindavě všechny body.

TJ Dynamo Lindava
L. Tichý [-] - L. Halčin [-] (46. M. Moravec [-] ) , P. Havlas [-] , J. Jančar [-] , J. Laurin [-] - R. Kalina [-] (46. J. Houfek [-] ) , J. Dvorský [-] (75. J. Matela [-] ) , O. Mareš [-] , M. Knespl [-] - V. Tima [-] , M. Nýdrle [-] (90. P. Bosák [-] ) -

SK Kunratice u Cvikova
L. Zet [-] - F. Trč [-] , R. Bobelák [-] , J. Linger [-] , P. Haman [-] - S. Klodner [-] , J. Til [-] (90. M. Žák [-] ) , J. Fanta [-] , P. Ježek [-] - R. Čech [-] , R. Jackl [-] (91. L. Grežďo [-] ) -

ŽK: 37. M. Nýdrle , 49. V. Tima , 51. J. Dvorský , 61. L. Tichý - 39. R. Jackl , 60. P. Haman , 70. J. Fanta , 92. L. Grežďo .
Místo: Lindava. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Kutílek Martin - ĎÖRĎ Mário, MAREK Miloš.