13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Polevsko bylo jasně lepší, i tak na penalty padlo

0

Vzhledem k tabulce asi nebylo moc o čem. Polevsko bylo na vrcholu, Oldřichov zase ve spodní části. Hra sice byla dle očekávání, jenže konečný výsledek byl tak trochu překvapením kola...

V jasné režii Polevska

V první půli byli jednoznačně lepší hosté. O tom není pochyb. Domácí přitlačili k bráně a mařili jednu šanci za druhou. Poté se k šanci přeci jen dostali i domácí a hned z toho byla branka. Postaral se o ní Pavel Věchet a domácí nečekaně vedli. Jenže za tři minuty srovával Jiří Suněk a začínalo se zase od znovu. Do konce poločasu to byla jedna a ta samá písnička. Hosté domácí přehrávali, ale branku, která by znamenala vedení, nedokázali v této půli vsítit. Hosté měli, jednoduše řečeno, smůlu. Nakonec tedy do šaten za stavu 1:1.

Domácí se dokázali vzepřít

Po odpískání začátku druhé půle jsme zaznamenali hned další branku. V 52. minutě si ji na své konto připsal Milan Vik a hosté tedy zaslouženě vedli. Jenže ironicky vzato, to byl právě ten moment, kdy se domácí sebrali a začali se soupeři vyrovnávat. Fotbalově sice pořád zaostávali, ale svou bojovností nedali hostům nic zadarmo. Nakonec z toho byla i vyronávací branka, o kterou se postaral Martin Satranský, v 73. minutě utkání. Zápas tak, za nečekaného stavu, musel být dohrán na penalty. Zde měli pevnější nervy domácí a i díky špatně kopnutým penaltám z protější strany, se mohli radovat ze zisku dvou bodů. Výsledek utkání byl po penaltách 3:2 pro domácí Oldřichov.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (trenér Oldřichova): „Jsme pochopitelně spokojeni, což bychom byli i s remízou. Musím přiznat, že jsem měl obavy z toho, že nám soupeř bude nadělovat. To se nakonec nestalo a na penalty jsme to zvládli. Nutno podotknout, že soupeř byl lepším týmem. My ale měli více štěstí.“

FC Polevsko
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): „Jasná ztráta. Co víc dodat. Přijeli jsme sem vyhrát a jak to dopadlo. Chtěli jsme si udržet první pozici, ale s tímhle výkonem se to určitě nedá. Tím více jsme zklamaní, protože jsme hráli fotbal, na rozdíl od nich, ale neproměňovali jsme šance, takže i proto jsme nezvítězili. Bohužel.“

V. Nemlein [-] - P. Sedláček [-] , M. Satranský [-] , Z. Veselý [-] , M. Semerád [-] - P. Nemlein [-] , P. Věchet [-] (90. R. Pícha [-] ) , F. Jonáš [-] , J. Šrédl [-] , J. Osvald [-] , J. Dvoram [-]

FC Polevsko
J. Stýblo [-] - O. Macura [-] , A. Stejskal [-] , I. Blumentritt [-] - D. Kašpar [-] , J. Marušák [-] , M. Vik [-] , D. Kubát [-] - J. Suněk [-] , F. Stejskal [-] - V. Veťka [-]

ŽK: 60. F. Stejskal .
Hráči zápasu: V. Nemlein .
Místo: N.Oldřichov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Táborský Josef - GERMAN Robert, VRBA Filip.