14.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Brniště doma podlehlo Novinám

0

Brniště bylo lehkým favoritem i proto, že hrálo doma. Noviny se ale perfektně nachystali a domácí pořádně přejeli. Nakonec tak zůtala domácí půda nevyužita a špatná forma provází domácí i nadále...

Poločas pro hosty

Brniště začalo nadmíru dobře. V 10. minutě dávali první branku a postaral se o ní Stand Pavel. Jenže za minutu již bylo srovnáno. To měl na svědomí pro změnu Žeňka Zbyněk. Za deset minut navíc utkání otočili, to když se z penalty trefil Nedbal Lukáš a v zápase tak nastal nečekaný zvrat. Šance jsme poté už neshlédli, ne ty, které stojí za řeč. První půle se dohrála v konečném znění 3:1 pro hosty z Novin. Du druhého poločasu se máme na co těšit.

Dalších šest branek

Druhá půle byla též přestřelka. Domácí opět inkasovali brzký gól, to bylo v 56. minutě zásluhou Jana Sukovatého. O čtyři minuty později se zase trefil Břetislav Žaloudek a Brniště jen nevěřícně kroutilo hlavou, o kolik, že doma prohrávají. Pak přišla i jejich chvíle. V 70. minutě se prosadil Jan Kvasnička a v 75. to byl zase Stand Ondřej, který snížil stav utkání. Domácí dokonce měli i šance na vyrovnání, ale když v téže minutě zvyšoval skóre Žaloudek Břetislav, již podruhé, tak už bylo rozhodnuto o tom, kdo si dnes odveze všechny body. Tečka za utkáním přišla z kopaček Jana Sukovatého a zápas tak skončil překvapením v podobě výsledku 7:3 pro Noviny.

FK Brniště
Milan Trégl (brankář Brniště): „Očekávali jsme, že se chytneme, hráli jsme přeci doma. To nám ovšem nevyšlo a dopadlo to přesně obráceně. Soupeř dal více branek a my jsme doplatili na to, že jsme své šance nevyužili.“

FK Brniště
M. Trégr [-] - D. Luft [-] , P. Luft [-] - O. Stand [-] - J. Kvasnička [-] , P. Stand [-] (70. M. Švarc [-] ) , P. Luft [-] - J. Zelenka [-] , P. Luft [-] , J. Löbl [-] , V. Srba [-]

TJ Noviny pod Ralskem
K. Moravec [-] - B. Žaloudek [-] , L. Nedbal [-] (86. J. Plíva [-] ) , M. Novotný [-] , V. Foubík [-] , J. Sukovatý [-] , M. Lundák [-] , Z. Žeňka [-] (65. J. Tyll [-] ) , M. Pavelka [-] (50. M. Heindörfer [-] ) , J. Švimberský [-] , R. Okénko [-]

ŽK: 61. D. Luft , 68. J. Kvasnička - 83. J. Sukovatý .
Místo: V. Grunov. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Jankech Pavel - VOLF Pavel, KADRNKA František (N).