6.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Jednostranný zápas ovládli hosté z Kamenice

0

Kravaře doma hostili Kamenici a očekával se zápas s papírově silnějšími hosty. Kravaře jsou ovšem v tabulce pár míst za Kamenicí a proto se k nim chtěli, výhrou na svém hřišti, co nejvíce příblížit...

Rozhodnutí přišlo již v první půli ze strany hostů

Pro Kamenici se zápas odvíjel tak jako zápas minulý, který rozhodli již v první půli hry. Domácí Kravaře nevkročili do hřiště pravou a mimo jedné šance, kterou ovšem spálili se vlastně ani k ničemu zásadnímu nedostali. To celek z Kamenice hrál hru na kterou je zvyklý a i proto domácí k ničemu nepustili. Nebezpečí hasila velice pevná a soudržná obrana a o branky se postaral efektivní útok. V 22. minutě vsítil první branku utkání hráč Milan Miklovič, který jako jediný ryzí útočník Kamenice trápil obranu domácích po celý zápas. Druhá branka padla od Tomáše Hrubého v poslední minutě základního hracího času. Do šaten tedy za stavu 0:2.

Druhá půle o pojišťovacím gólu, domácí bez šance

Poločas druhý se nesl v podobném duchu jako poločas první. V 51. minutě přidal pojistku pro hosty opět Milan Miklovič a zápas tak pro domácí skončil především rezignací. Hosté opět kvalitně bránili, když už přišlo ohrožení a soupeř si dnes mohl vylámat zuby, ale góla by se stjně nejspíše nedočkal. Zbytek utkání se dohrával ve vlažném tempu, díky kterému hosté své další šance již nepromněli a bez nároku na otočení utkání Kravaře podlehli, na domácí půdě, v konečném výsledku 3:0.

FC Kamenice
Jiří Pokorný (trenér Kamenice): „I když jsme hráli bez střídání, tak jsme utkání zvládli. Soupeře jsme vlastně ani k ničemu pořádnému a nebezpečnému nepustili a proto jsme dnes zcela zaslouženě vyhráli. Jsem mile překvapen jak dobře hráči zápas zvládli.“

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
M. Řehák [-] - M. Končel [-] , M. Řehák [-] (60. A. Kubišta [-] ) , M. Sixta [-] , D. Šubrt [-] , J. Koutný [-] , M. Pálka [-] , J. Palka [-] , M. Koutný [-] (41. M. Suchan [-] ) , P. Šena [-] , D. Gallo [-]

FC Kamenice
V. Erben [-] - V. Kulhánek [-] , M. Sedláček [-] , J. Serdel [-] - L. Martínek [-] , T. Hrubý [-] , M. Pobjecký [-] , J. Kisty [-] , P. Sedláček [-] - M. Miklovič [-] - O. Friml [-]

ŽK: 67. L. Martínek , 75. M. Miklovič .
Hráči zápasu: M. Miklovič .
Místo: Kravaře. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Volf Pavel - POSPÍCHAL Jaroslav, BÖHME Ladislav.