8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Překvapení se nekonalo, Kamenice brala výhru

0

Týmy z odlišných konců tabulky. I přes to jsme měli možnost vidět krásné uktání, kde nakonec rozhodovalo více štěstí, než papírový předpoklad. Kamenice chtěla vyhrát, ale Sosnová jim to zadarmo rozhodně nedala...

Sosnová byla lepší, góly ale stříleli hosté

Velice zvláštní zápas, protože místo toho, aby tým z lepší půlky tabulky přehrával tým z horší poloviny tabulky, byli domácí výrazně lepší. To se ale nepromítlo na skóre, které v první půli nahrávalo hostům z Kamenice. Bohužel ne v první půli. Sosnová neustále útočila na branku soupeře a nebýt hostujícího gólmana Václava Erbena, tým ze severní části okresu by dostal velký nášup. Poté se hra relativně vyrovnala a před koncem ještě zahrával penaltu kapitán Kamenice Serdel Jakub, ale brankáře nepřekonal. Do šaten se odešlo za bezbrankového stavu 0:0.

Kamenice se již otrkala a přidala rozhodující branky

Druhá půle začala pro hosty značně lépe. To když se hned v 51. minutě prosadil právě kapitán Jakub Serdel, který tak odčinil zahozenou penaltu a po rohovém kopu skóroval do brány hlavou. Za další dvě minuty utekl Miklovič Milan a stav byl 0:2. Jenže po sérii nedůrazu a zaváhání těžil Poláček Jakub, když polevení Kamenice ztrestal gólem v 60. minutě. Drama nás tak čekalo až do konce a i díky vyloučení na straně Sosnové, se zápas dohrál za výsledku 2:1 pro hosty z Kamenice. Konec tak Sosnovští, díky červené kartě, hostům zbytečně usnadnili.

Sparta Sosnová
Jakub Poláček (kapitán Sosnové): „Chtěli jsme se předvést a získat doma tři body. To se nám bohužel nepodařilo. Soupeř měl více štěstí, než my. I to k fotbalu patří a my musíme udělat vše proto, abychom příště to štěstí měli zase my.“

FC Kamenice
Jiří Pokorný (trenér Kamenice): „Nevěděli jsme co od Sosnové čekat, protože se její kádr mění za pochodu a proti nám již měli nové hráče a posily. Bylo to hodně znát. Na to, že jsou skoro na chvostě tabulky, hráli dobře. Věděli o sobě, byli sehraní. My jsme ale měli více štěstí v koncovce a proto bereme výhru a tři body. “

K. Kluch [-] - P. Jantač [-] , M. Hapiák [-] , J. Růžička [-] , J. Poláček [-] - K. Ritschel [-] , T. Hamata [-] (77. M. Janovský [-] ) , Z. Sameš [-] , L. Mimra [-] (60. M. Bango [-] ) - M. Slipčenko [-] , J. Vokoun [-] -

FC Kamenice
V. Erben [-] - M. Sedláček [-] , J. Serdel [-] - T. Hrubý [-] , L. Martínek [-] (46. J. Zajíček [-] ) , M. Pobjecký [-] , P. Sedláček [-] , J. Kisty [-] (70. J. Vošvrda [-] ) - M. Miklovič [-] - P. Suk [-] , O. Friml [-]

ŽK: 40. J. Poláček , 40. M. Hapiák , 75. J. Vokoun - 75. O. Friml . ČK: 76. J. Vokoun .
Hráči zápasu: K. Kluch , M. Hapiák - V. Erben .
Místo: Sosnová. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Hybler Lukáš - BÖHME Ladislav, VRBA Filip.