8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Domácí favorité zápas nezvládly, Svor odjíždí s plnou

0

Naprostá senzace se zrodila v 8. kole Okresního přeboru v utkání, kde proti sobě nastoupili Dubice a hosté ze Svoru. Hostům se vysoké tempo a nasazení zlatě vyplatilo...

Dubice si na brankáře hostů nepřišla

Zápas byl papírově rozdaný a dle očekávání to byla právě Dubice, která se v úvodu poločasu chopila otěží. Střílela co mohla, ale na brankáře hostujícího celku nenašla recept. Byli to právě Svorští, kteří dávali branky v úvodní půli. O první se postaral Ondřej Machara ve 14. minutě a zápas tak dostal spád. Naneštěstí pro domácí padla i druhá branka do jejich sítě. To byla 39. minuta a autorem se stal Jaroslav Augusta. Dubice nevěřícně kroutila hlavou a nutno přiznat, že dnes byla Dubice bez štěstí, kterému šli naproti hlavně hosté.

Hosté jezdili nahoru a dolů a Dubice jen snížila stav

Ve druhé půli to bylo přesně naopak. Velký počet šancí na straně Svoru zapříčinil to, že Dubice byla pod ještě větším tlakem, než v první půli. Přeci jen každá porážka doma znamená pro Dubické hráče selhání. To si sice ještě za včasu uvědomili, když stihli v 75. minutě regulovat stav na 1:2, ale nakonec to už bylo příliš pozdě na obrat, vzhledem k bojovnosti a vytrvalosti hostů, která trvala až do konce. Hosté tak nakonec tři body urvali a radují se ze zápasu, který pro ně skončil výhrou v poměru 1:2.

TJ Jiskra Svor
Josef Kaiser (předseda Svoru): „Báli jsme se, neboť hrají docela dobrý fotbal. Kluci dnes zabojovali neskutečným způsobem. Viděli jsme nádherný fotbal, podtržený naší skvělou hrou. Dnes nám to prostě všechno vyšlo. V našem družstvu panuje naprostá spokojenost.“

TJ Spartak Dubice
J. Hruška [-] - P. Székely [-] (43. I. Kovachki [-] ) , R. Patka [-] , P. Škach [-] , D. Fiala [-] (30. A. Gorol [-] ) - P. Podrazil [-] (55. T. Grobarčík [-] ) , T. Hájek [-] , P. Vodrážka [-] , T. Třešňák [-] - M. Ráliš [-] , T. Bárta [-] (78. D. Kulha [-] )

D. Ladislav [-] - O. Machara [-] , D. Koten [-] , J. Barvíř [-] , P. Jahvodka [-] , L. Kořínek [-] , J. Augusta [-] , L. Chrdle [-] , T. Heřmánek [-] , F. Houžvička [-] , L. Rudinský [-]

ŽK: 63. T. Grobarčík - 66. L. Kořínek .
Hráči zápasu: M. Ráliš - L. Rudinský , J. Barvíř , O. Machara .
Místo: tráva. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Šefčík Ladislav - JACHIMSTÁL Bohuslav, BENDA Pavel.