8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dubá si doma pohlídala a bere všechny body

0

Celky z Dubé a ze Stružnice se nacházeli na podobném úmístění v tabulce. O něco lépe na tom byli přeci jen hráči domácího mužstva a tak papírově měli zvítězit hráči Dubé, zadarmo to ovšem nebylo...

Vyrovnaný fotbal, produkce pro domácí

Domácí začali zápas svižně a Stružnice se pomalu, ale jistě rozkoukávala. Byl to prakticky velmi vyrovnaný poločas, který přinesl jedinou branku, a to na straně domácích. Zasloužil se o ní Tomáš Pavlík, který Dubou poslal do jednobrankového vedení. Domácí měli přeci jen více ze hry a nebýt brankáře hostů, mohli v první půli přidat více branek. Nakonec i Stružnice měla své šance, ale ty nepromněňovala. Do šatny se Dubá vrátila s výhodou vedení 1:0

Bojovnost na obou stranách, pojištění výsledku pro Dubou

Stružničtí bojovali seč mohli, ale jakoby jim dnes nebylo přáno. Herně to bylo hodně vyrovnané, ale šancí si dokázali připravit více domácí, než hosté. No a byť byli lepší jen o kousíček, proměňovali, narozdíl od Stružnice, své možnosti i podruhé. Uklidňující branka pro domácí přišla v 67. minutě, kdy se dokázal přesně trefit Jan Kamarád a zápas nám tak nastínil vítěze. Stružnice nic nezabalila a snažila se, jenže Dubá si zápas nenechala vzít a do konce utkání si vše pohlídala. I přeš extrémně vyrovnané poločasy se gólově prosadili pouze domácí a tak berou výhru v poměru 2:0.

TJ Dynamo Stružnice
Ladislav Křemen (zdravotník Stružnice): „Očekávali jsme body, protože na tom Dubá byla skoro stejně jako my. Přáli jsme si alespoň bod, ale ani ten nám nevyšel. Bohužel jsme oba poločasy prohráli 1:0, takže body nám dnes prostě utekli.“

TJ Slavoj Dubá
T. Dvořák [-] - M. Lodinský [-] , J. Jeništa [-] , F. Franěk [-] - P. Jombík [-] (46. T. Sobotka [-] ) , J. Sloup [-] , J. Kamarád [-] , M. Heptner [-] , T. Pavlík [-] (70. L. Šíma [-] ) , M. Soukup [-] - F. Porsch [-] (85. L. Drunecký [-] )

A. Havlík [-] - P. Mareček [-] , M. Peterson [-] (55. R. Čech [-] ) , D. Fajtl [-] , R. Ouborný [-] , J. Holub [-] , B. Koždoň [-] (73. D. Čech [-] ) , L. Merenus [-] , L. Havlík [-] , L. Křemen [-] , M. Uhrecký [-]

ŽK: 30. J. Jeništa , 34. M. Heptner , 56. F. Porsch , 89. L. Drunecký .
Hráči zápasu: M. Lodinský , J. Kamarád , T. Pavlík - A. Havlík .
Místo: Dubá. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Kutílek Martin - BÖHME Ladislav, VRBA Filip.