9.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Police se udržela na třetí příčce, Dubá bez šance

63. R. Kubaš , 65. D. Kalina , 81. D. Kalina
0

Souboj dvou odlišných celků nás čekal v 9. kole Okresního přeboru. Hrálo se na hřišti Police a Dubá věděla jak složité to bude, což se také potvrdilo. Dubá si neodvezla ani bod...

Poločas bez branek

Tato půle byla bez statistik, mimo některých žlutých karet, které fasovaly obě strany. Nic zásadního se ani nestalo, neboť obě družstva nebyla schopná využít své šance a proměnit je v branky. I proto jsme se museli smířit s bezbrankovým stavem. Hráči si tedy branky nechali do druhé půle a zbytek poločasu už jen dohrávali. Do šaten se odcházelo za nic neřešícího stavu 0:0.

Rozhodnutí utkání ze strany domácích

Již v úvodu se Police dostala do vedení. Hostujcí hráč, po rohovém kopu špatně odkopl míč, který našel Kubaše Rudolfa a ten zavěsil s maximální chladnokrevností. O dvě minuty později zabojoval David Kalina ml., ke kterému se nakonec šťastně vrátil míč a zvyšoval na 2:0. V 76. minutě si hostující obránce Jan Jeništa nechal dát po druhé žluté červenou a to už byl pro Dubou problém. Přeci jen otáčet zápas v deseti není snadné. To Dubou oslabilo a ten jeden chybějící hráč byl znát více, než dost. Nakonec ještě přidal branku Kalina David st. v minutě 81. Nic dalšího nás do konce utkání nepotkalo a zápas tak v konečném výsledku skončil 3:0 pro domácí hráče z Horní Police.

TJ Sokol Horní Police
Miloš Šamša (Vedoucí Police): „Chtěli jsme navázat na poslední kola, což se nám také povedlo. Za vítězství jsme velmi rádi. Budeme se snažit i v příštích kolech zahrát tak, jako jsme zahráli dnes.“

P. Jánský [-] - M. Vágner [-] , P. Věchet [-] , R. Kubaš [-] - M. Bizoň [-] (70. D. Kalina [-] ) , P. Heřmánek [-] , S. Kadlec [-] , T. Benda [-] (46. D. Kalina [-] ) , M. Bizoň [-] , J. Kodeš [-] (55. P. Nývlt [-] ) , L. Šamša [-] -

TJ Slavoj Dubá
T. Dvořák [-] - M. Lodinský [-] , J. Jeništa [-] , F. Franěk [-] - J. Sloup [-] , J. Kamarád [-] , M. Heptner [-] , T. Pavlík [-] (60. J. Fliegel [-] ) , M. Soukup [-] - F. Porsch [-] , T. Sobotka [-] (80. L. Šíma [-] ) -

ŽK: 65. P. Heřmánek , 70. P. Věchet - 30. J. Jeništa , 38. T. Sobotka , 70. F. Porsch . ČK: 76. J. Jeništa .
Hráči zápasu: M. Vágner , S. Kadlec , P. Heřmánek .
Místo: H.Police. Počet diváků: 70. Rozhodčí: PROCHÁZKA Radek - HAVRAN Jan, BÖHME Ladislav.