10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Domácí potvrdili roli favorita

11. J. Dutka (p.)
0

Dubičtí chtěli, po minulém vítězném kole, natáhnout šňůru výher na další zápas. To se jim podařilo a Žandovští tak odjíždějí z prázdnou. Zápas nakonec o jediné brance...

Bojovnost na obou stranách

Půle začala tak jak se očekávala. Žandov hraje relativně pohledný fotbal a Dubičtí taktéž, takže kvalita dnes v zápase určitě být měla. Ze začátku to sice bylo spíše oťukávání, ale k vidění byly i nějaký ty gólové příležitosti. Půli lze shnout, jakožto vyrovnanou i přes to, že se o jediný gól utkání postaral navrátilec do sestavy Jakub Dutka, který tak jediným gólem zařídil osud utkání. V 11. minutě totiž proměnil penaltu, která byla nařízena po faulu na Vodrážku v pokutovém území. Nic zajímavého se pak již nestalo a do šaten se odešlo za stavu 1:0 pro domácí.

Pohledná, ale nic neřešící půle

Druhá půle byla oproti první zlepšením pro domácí. Balón si již dokázali podržet a soupeře do vyložené šance nepustili. Žandov sice místy domácí přehrával, ale v gól to proměnit nedokázal. Pro Dubici bylo vítězství povinností, neboť výhra z minulého kola venku, by se s prohrou doma pomyslně anulovala. Nic zásadního se již do konce uktání nestalo. Žandov zde odezval maximum, ale na body stejně nedosáhl. Dubice tedy doma zvítězila těsně v poměru 1:0.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (asistent trenéra): „Jsme rádi za výhru, protože potvrdila i naše minulé vítězství. Žandov hrál pěkně, ale dnes jsme měli více štěstí my. Výhru, byť těsnou, bereme a jsme spokojeni s tím, že jsme to dnes ubojovali až do konce.“

J. Hruška [-] - J. Dutka [-] , R. Patka [-] , P. Škach [-] , P. Székely [-] (14. D. Fiala [-] ) - P. Vodrážka [-] , T. Třešňák [-] , P. Podrazil [-] , A. Gorol [-] - I. Kovachki [-] (56. P. Grundza [-] ) , M. Ráliš [-]

TJ Spartak ČKD Žandov
O. Košťák [-] , P. Boháč [-] - J. Štěpánek [-] (83. T. Miko [-] ) , P. Štrupl [-] (75. O. Růžička [-] ) , L. Vaníček [-] , J. Semerád [-] , O. Džudža [-] , O. Mládek [-] , T. Matějček [-] (61. J. Lhotka [-] ) , T. Vaníček [-] , M. Šlechta [-]

ŽK: 14. R. Patka , 58. P. Podrazil , 77. D. Fiala - 63. J. Semerád .
Hráči zápasu: P. Škach , R. Patka , J. Dutka - O. Košťák .
Místo: Dubice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Hybler Lukáš - MAREK Miloš, MATYS Ondřej.