12.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Kamenice venku přejela Skalici

0

Hosté byli ve výhodě. Domácí se oproti tomu pohybovali v prostředku ligy a dnes je čekala vázva v podobě Kamenice, která rozhodně nehraje špatně. Ta nakonec i ukázala svou sílu a zápas ovládla...

Skalice na hosty vlétla

První půle patřila spíše domácím. Ti se snažili a jejich kombinace měli oči. Ty navíc zakončovali v početném množství střel. Góla ovšem dát nedokázali. Hostům se z brejku povedlo dát branku a ta znamenala vedení, byla totiž první v zápase. Postaral se o ni Miklovič Milan, který utekl obraně a krásně přehodil brankáře. Stav 0:1. Skalice nezahálela, a vrhla se do útoku. Byl z toho vyrovnávací gól, který si připsal Ali Osumanu. Akci si jak připravil, tak zakončil. To bylo vlastně v první půli vše a odešlo se do kabin za stavu 1:1.

Zásadní poločas pro Kamenici

Tato půle již byla o něčem jiném. Kamenice začala dominovat v brejcích a domácí to tvrdě pocítili. V 50. minutě, po zahájení poločasu, se prosadil Martínek Lukáš, který poslal hosty do vedení. Prozatimní výsledek 1:2. Poté se téměř vše naklonilo na stranu Kamenice. Ta sice bránila v hlubokém bloku, ale z brejků dokázala proměnit snad vše, co se dalo. V 52. minutě to byl zase Milan Miklovič, kdo navyšoval vedení. V 76. minutě branku zaznamenal i Pavel Sedláček. Miklovič nakonec i zkompletoval hattrick, když se prosadil v 79. minutě zápasu. A poslední trefa přišla od hráče Pavla Sedláčka, dnes již podruhé, v 81. minutě. Kamenice tak vyhrála vysokým rozdílem 6:1.

FC Kamenice
Jiří Pokorný (trenér Kamenice): „Je těžké něco očekávat od "béčka" jakéhokoliv týmu, protože nikdy nevíte jaké hráče budou mít. My jsme dnes vyhráli velkým rozdílem a pro domácí to musí být kruté. Herně asi byli lepší, ale nedokázali to, co my, tedy proměňovat šance. Ty jsme proměnili snad všechny a je fakt, že nám tam dnes spadlo, co mohlo.“

SK Skalice u České Lípy B
L. Volek [-] - J. Loffelmann [-] - - M. Kremina [-] (52. J. Kohout [-] ) , M. Lebruška [-] , O. Hledík [-] , T. Pollach [-] , A. Osumanu [-] (46. J. Jehlička [-] ) , V. Šlajs [-] , P. Bednář [-] (80. D. Pavlík [-] ) , V. Šíma [-] , J. Všetečka [-]

FC Kamenice
V. Erben [-] - V. Kulhánek [-] (86. J. Vošvrda [-] ) , J. Serdel [-] , M. Sedláček [-] - P. Sedláček [-] , J. Kisty [-] , T. Hrubý [-] , L. Martínek [-] , M. Pobjecký [-] - M. Miklovič [-] - O. Friml [-] (84. A. Fóris [-] )

ŽK: 79. M. Miklovič .
Hráči zápasu: M. Miklovič , P. Sedláček , J. Kisty .
Místo: Skalice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Volf Pavel - FOLK Miroslav, JANKECH Pavel.