3.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Hrádek veze z Desné bod

0

Loňský účastník Krajského přeboru - Hrádek zavítal na hřiště domácí Desné. První poločas byl v režii hostů, ale domácí nechtěli zůstat pozadu a dokázali reagovat ve správný čas. Druhý poločas už domácím vyšel lépe a dokázali dohnat dvoubrankové manko.

Skrbek poslal hosty do vedení

První polovinu začali rozhodně lépe hosté, kteří měli několik solidních příležitostí a dost z nich také proměnili. Hned v 2. minutě museli domácí závar před bránou řešit dlouhým záchraným odkopem. V 13. minutě se na pravé straně uvolnil Štěpán a přihrávkou do vápna vyzval Skrbka, který pohodlně dopravil míč do sítě a otevřel skóre utkání. O necelou čtvrt hodinku později si Rob převzal míč a na hranici ofsajdu zvýšil vedení svého týmu na 2:0. V 38. minutě hostům nevyšla rozehrávka, míč se dostal k domácímu Sekaninovi a ten pěknou střelou z poza vápna k tyči nedal gólmanovi hostí šanci. Několik vteřin před koncem první půle domácí pozdě zareagovali na neodpískaný faul, míče se zhostil Holeček a trefou k tyči zvýšil na 3:1. První poločas skončil lépe pro hosty - 1:3.

Domácí se rozhodli zabojovat

V druhé půli měli domácí co dohánět a také se jim to dařilo. V 54. minutě využili domácí rohový kop, kdy si na hlavičku naběhl P. Kořínek a nedal gólmanovi šanci. O dvacet minut později se z vápna prosadil opět Sekanina a vyrovnal stav utkání na 3:3. O pár sekund později následovala šance Pivničky, kterému se balón do branky dostat nepodařilo a následnou střelu Mejsnara odvrátil do bezpečí pomocí ruky hostující Holeček, který dostal červenou kartu a byl poslán pod sprchy. Udělený pokutový kop však domácí P. Kořínek neproměnil. V 84. minutě ještě zahrozil Křemen, ale z 25 metrů jen těsně minul bránu hostů. Zápas skončil nerozhodně - 3:3.

Desná
Petr Kopal - Vedoucí TJ Desná: "Do utkání jsme nenastoupili aktivně a celý první poločas byli hosté lepším mužstvem, což potvrdili i vstřelenými góly a vedením o dvě branky"