2.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

Bozkov si doma připsal první body

59. M. Havel , 62. D. Holman
0

Na první soutěžní kolo nové sezóny přijeli do Bozkova borci z Doks. Utkání bylo ve velice svižném tempu a šance jsme mohli vidět na obou stranách. Nakonec všechny body zůstávají v Bozkově.

První polovina bez gólu

První poločas měli navrch domácí, když častěji drželi míč. Bylo možné vidět minimum akcí, ale přes dobře organizované obrany se prosazovalo velice těžko. Doksy začaly hrozit z nebezpečných brejků, kdy dokonce zazvonila branková konstrukce domácích, což byla největší šance první půle. Do kabin se odcházelo za stavu 0-0.

Druhá polovina patřila domácím

Ve druhé půli se Bozkov semkl a začal vytvářet postupný tlak na soupeře, čímž si vytvořil několik nebezpečných šancí. Neprostupnou obranu hostů se domácím podařilo překonat v 58. minutě , kdy Tůma vypálil pumelici, kterou golman ještě zvládl vyrazit na břevno, ale Havel už s dorážkou neměl sebemenší potíže a zvýšil stav na 1-0. O pár minut později mohli domácí slavit znovu. Vrchovský uvolnil Holmana, který byl na hřišti teprve několik sekund, ten nezaváhal a pohodlně přepsal stav utkání na 2-0. Hostům nezbývalo nic jiného, než opustit obranný blok a pustit se do útoku. I domácí golman musel předvést, že chytat opravdu umí. Zbytek zápasu si domácí pohlídali a nepustili soupeře do žádné větší akce.

TJ Sokol Bozkov
Milan Mayer – Sokol Bozkov: "Na úvod sezony jsme viděli velmi svižné utkání. Nám se v první půli nedařilo procházet přes velmi dobře organizovanou obranu hostí a přežili jsme šanci v podobě nastřeleného břevna. Po mírné úpravě strategie a zvýšené aktivitě se nám ve druhé půli dařilo lépe dostávat do šancí a dvě jsme využili. Hosté po inkasovaných brankách začali také útočit, ale na rozdíl od nás své slibné příležitosti nevyužili. Proto si myslím, že výhra je zasloužená. Já jsem spokojen s čistým kontem a samozřejmě s cennou výhrou."

L. Kanaval [-] - J. Vrchovský [-] (72. K. Vanc [-] ) , T. Mazánek [-] , P. Červený [-] , S. Bejda [-] , M. Lakatoš [-] , J. Liďák [-] , D. Kobrle [-] , L. Tůma [-] (92. R. Prousek [-] ) , M. Havel [-] (63. D. Holman [-] ) , O. Hejtmánek [-]

TJ Doksy
M. Kotyk [-] - P. Štástný [-] (33. M. Zoubek [-] ) , M. Kulha [-] , J. Vacek [-] , O. Picek [-] , M. Vaňátko [-] - M. Kukla [-] , D. Šesták [-] , J. Šimon [-] , M. Vaňátko [-] - P. Semík [-] (42. T. Jurčík [-] )

ŽK: 70. J. Liďák , 87. D. Holman , 88. S. Bejda , 90. L. Kanaval , 93. R. Prousek - 31. O. Picek , 32. P. Štástný , 59. M. Kotyk , 81. M. Vaňátko .
Místo: Tráva č.1. Počet diváků: 200. Rozhodčí: Linhart Martin - HORÁČEK Michal, TRDLA Filip.