1.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Tavíkovice uhrály s favoritem remízu

65. R. Herold - 34. M. Bíla
0

Předposlední Tavíkovice chtěly doma konečně bodovat a hlavně odčinit poslední výprask ze hřiště Dobřínska, kde dostaly desítku. Od začátku utkání bylo patrné, že domácí se budou rvát usilovně o body a proti fotbalovějším hostům chtějí uhrát dobrý výsledek. První půlhodinu se oba týmy jakoby jenom oťukávaly a nic výrazného se nedělo. Vše se změnilo až v 34. minutě, kdy se prosadil hostující Bíla. Do konce poločasu se stav nezměnil a hosté tak zaslouženě vedli. Do druhé půle vstoupili lépe domácí, kteří byli aktivní a snažili se o vyrovnání. Toho se nakonec dočkali v 65. minutě, kdy se trefil domácí útočník Herold. I přes mnoho šancí na obou stranách se stav utkání do zápasu nezměnil a tak se oba celky rozešly nerozhodně 1:1.

FK Tavíkovice
M. Růžička [-] - V. Adamec [-] , R. Herold [-] , M. Dobeš [-] , J. Vrana [-] - K. Krejčí [-] , J. Němec [-] , J. Krainer [-] , A. Tesař [-] - L. Bašta [-] , R. Herold [-]

TJ Jezeřany-Maršovice B
P. Becha [-] - L. Vlk [-] , J. Šmíd [-] , D. Becha [-] , M. Adámek [-] - M. Bíla [-] , R. Hájek [-] , T. Soukop [-] , M. Hájek [-] - M. Hájek [-] - M. Drewniak [-]

Hráči zápasu: M. Bíla .
Místo: Tavíkovice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: KNĚŽÍČEK Václav - FARBÁK Marek (N), LYCZAK David (N).