2.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Domácí Loskot nastřílel Rybníkám 5 branek

5. K. Loskot , 30. K. Loskot , 35. K. Loskot , 56. K. Loskot , 69. J. Holas , 78. K. Loskot - 62. L. Dudycha
0

Hlavním hrdinou utkání Olbramovic "B" s Rybníky se stal domácí střelec Kamil Loskot, který se proti Rybníkám dokázal pětkrát prosadit a výraznou měrou se zasloužil o výhru 6:1. Poločasové skóre 3:0 napovídalo, že zápas je jasně v režii domácích. Domácí střelec Loskot se postaral o všechny branky v první půli a mohl se tak radovat z hattricku již o přestávce. Po přestávce zvyšoval na 4:0 opět Loskot. Snížení na 4:1 zařídil hostující Dudycha. Na rozdíl 4 branek zvýšil skóre v 69. minutě domácí Holas. Poslední tečku za utkáním ale udělal domácí Loskot, který v 78. minutě přidal svůj 5. gól a stanovil tak konečné skóre 6:1 pro Olbramovice.

TJ Olbramovice B
T. Michna [-] - J. Holas [-] , R. Světlík [-] (72. M. Ambrož [-] ) , M. Maxera [-] (57. A. Tauvinkl [-] ) - T. Marák [-] , D. Mazur [-] (64. R. Sláma [-] ) , J. Houba [-] , P. Paračka [-] (77. M. Svoboda [-] ) - K. Loskot [-] , J. Jedlička [-] - J. Cihla [-]

TJ Rybníky
M. Hrubý [-] - S. Vybíral [-] - - R. Pokorný [-] (57. A. Cafourek [-] ) , M. Horák [-] , L. Halámek [-] (46. J. Bohunský [-] ) , J. Němec [-] , R. Suchánek [-] , L. Dudycha [-] , D. Šnefenberg [-] (46. R. Tumpach [-] ) , Z. Moučka [-] , J. Vorbis [-]

ŽK: 35. R. Světlík - 78. R. Suchánek .
Hráči zápasu: J. Holas , K. Loskot .
Místo: Olbramovice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: NOVÁK Jiří - KELLNER Jiří (N), MOUČKA Zdeněk (N).