2.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Skalice si zastřílela v Branišovicích

35. V. Pohajda (p.) - 50. V. Šabata , 64. Z. Weis , 66. J. Jonák , 74. V. Šabata , 82. V. Šabata
0

Oba týmy zásadně zasáhly zdravotní problémy, a tak do utkání nastupovali v pozměněných sestavách. Zápas se hrál v těžkých podmínkách za silného větru, který byl pro oba týmy nepříjemný. V první půli se ujali vedení překvapivě domácí, kteří po faulu Weise zahrávali pokutový kop, který proměnil Pohajda. I přes velkou herní převahu se hostům do poločasu vyrovnat nepodařilo. Vše se změnilo po výměně stran, kdy domácí museli hrát proti větru, což výrazně nahrávalo hostům, kteří zatlačili domácí na jejich půlku. Vyrovnání zařídil v 50. minutě hostující střelec Šabata. Hosté byli vyrovnáním nabuzeni a tlačili se ještě více do šancí, které také úspěšně proměňovali. Odměnou jim bylo dvoubrankové vedení v 66. minutě, když se prosadili Weis a Jonák. Domácí už neměli dostatek sil a tak se hostům dařilo i nadále dostávat do šestnáctky domácích. V 74. minutě zvyšoval na 4:1 hostující Šabata. Za 8 minut se ten samý hráč radoval opět z branky a dovršil tak hattrick. Utkání skončilo pro hosty zaslouženou výhrou 5:1.

TJ Sokol Branišovice
J. Tomeček [-] - V. Pohajda [-] , V. Šťastný [-] , P. Stejskal [-] , V. Kupka [-] - M. Mikš [-] , J. Machů [-] , R. Soural [-] , J. Pavlík [-] - J. Nečas [-] , T. Nečas [-]

TJ Sokol Skalice
M. Křepela [-] - M. Kölbl [-] , M. Kratochvíl [-] , Z. Weis [-] , R. Žitka [-] - R. Till [-] , L. Bartůněk [-] , P. Krotký [-] , R. Křepela [-] - J. Jonák [-] , V. Šabata [-]

ŽK: 52. T. Nečas .
Hráči zápasu: Z. Weis , V. Šabata .
Místo: Branišovice. Počet diváků: 20. Rozhodčí: RICHTER Aleš - PLISKA Vlastimil (N), KŘEPELA Vít (N).