9.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Skalice přehrála Trstěnice

0

Domácí se ujali vedení v 7. minutě brankou Jonáka.  V 43. minutě započal své velké představení domácí Vojtěch Šabata, kdy krásným gólem přidal klid do řad domácích. Po přestávce se na hře nic nezměnilo a utkání poklidně domácí kontrolovali. Další gól domácího Šabaty znamenal vedení 3:0 a pro Šabatu druhý gól v utkání. Další branku přidal v 83. minutě domácí Křepela a utkání tak skončilo 4:0.

TJ Sokol Skalice
M. Křepela [-] (45. L. Klim [-] ) - M. Kratochvíl [-] , R. Žitka [-] , M. Kölbl [-] , R. Gottlieb [-] (64. M. Bílý [-] ) - R. Till [-] , R. Křepela [-] , P. Kudláček [-] (46. Z. Weis [-] ) , P. Krotký [-] - J. Jonák [-] , V. Šabata [-]

TJ Sokol Trstěnice
J. Březina [-] - J. Šarközi [-] , P. Procházka [-] , Z. Šarközi [-] , J. Vacek [-] , P. Blaha [-] , L. Molík [-] , M. Novák [-] , J. Sklenský [-] , F. Korek [-] , M. Bystrý [-]

Hráči zápasu: V. Šabata .
Místo: Skalice. Počet diváků: 100. Rozhodčí: NOVÁK Jiří - SVOBODA Zdeněk (N), BŘEZINA Jan (N).