1.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Domácí vedení neudrželi

25. D. Smutný , 43. D. Smutný - 53. J. Fiala , 90. J. Fiala
0

Zápas domácích Havraník s béčkem Únanova byl pro domácí jako den a noc, co se týče poločasů. V prvním poločase se ujali vedení 2:0, kdy se o obě brank postaral domácí Smutný. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, když v 53. minutě snižovali na 2:1 zásluhou Fialy. Celý druhý poločas se aktivní hosté snažili prolomit obranu domácích, která statečně odolávala až do 90. minuty, když se trefil podruhé v zápase hostující Fiala a stanovil tak konečné skóre 2:2.

FC INTER WINTER Havraníky
L. Valla [-] - D. Smutný [-] , T. Štěrba [-] , D. Varga [-] (90. J. Nemeš [-] ) , M. Kelo [-] , V. Kratochvíl [-] , M. Žárský [-] , R. Mareček [-] , V. Šremr [-] (46. M. Finkous [-] ) , M. Pokorný [-] (86. L. Cidlík [-] ) , J. Obšusta [-]

SK Únanov B
P. Bulín [-] - R. Andorko [-] , K. Binder [-] - T. Jelínek [-] - V. Tesař [-] , R. Rucki [-] - J. Vlk [-] (46. F. Vlk [-] ) , J. Vlk [-] (67. R. Šimák [-] ) , M. Illek [-] , V. Hambálek [-] , J. Fiala [-]

ŽK: 70. M. Žárský - 63. J. Fiala .
Hráči zápasu: D. Smutný - J. Fiala .
Místo: Havraníky. Počet diváků: 60. Rozhodčí: KRULA Jaroslav - ŠEREGELY Michal (N), KSELÍK Petr (N).