2.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Hatě byly úspěšnější v proměňování šancí

0

Hned od začátku utkání se obě mužstva pustili do útočení. Hosté dali první branku z penalty Kochanem. Domácí za chvíli po chybě brankáře vyrovnali, pak hosté přidali 2. branku Vavříčkem. Domácí po chvíli zase vyrovnali. Do poločasu hosté ještě přidali 2branky Ostrým a Vavříčkem. Na začátku druhého poločasu se podařilo domácím snížit. Domácí ještě nevyužili několik šancí na vyrovnání a tak zásluhou třetí branky Vavříčka stanovili hosté konečný stav utkání na 5:3.

TJ Pavlice
D. Coufal [-] - L. Němec [-] (77. V. Březina [-] ) , M. Otáhal [-] (77. A. Čech [-] ) , G. Bursík [-] (81. A. Sedláček [-] ) , M. Veleba [-] , R. Částek [-] - M. Svoboda [-] , J. Petrů [-] , M. Boráň [-] - D. Novotný [-] , K. Bohdálek [-] (46. L. Novotný [-] ) -

FK Hatě B
P. Sácký [-] - V. Schöner [-] , P. Kříž [-] , L. Rybár [-] - P. Ostrý [-] , P. Biščiak [-] , Š. Kováč [-] - M. Cileček [-] , A. Bálka [-] , B. Kochan [-] - J. Vavříček [-]

ŽK: 19. M. Veleba - 32. L. Rybár , 51. J. Vavříček .
Hráči zápasu: D. Novotný - J. Vavříček .
Místo: Pavlice. Počet diváků: 20. Rozhodčí: KOUDELA František - LAŠTŮVKA Radomil (N), ADAMOV Martin (N).