2.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Po přestávce otočili v deseti zápas

52. V. Tesař , 64. R. Andorko , 68. J. Fiala , 87. V. Tesař - 15. M. Zigo
0

Provní polovina byla velice vyrovnaná a v cca 15 minutě využili hosté golové šance a hráč hostů Miroslav Zigo dal první gol. Další šance na gól nebyly využity ani jedním týmem a v první půlce vedli hosté 1:0. V 36. minutě byla vytažena červená karta a to pro hráče domácích Aleše Krotkého za pohoršující výroky vůči rozhodčímu v přerušené hře.
Ve druhé polovině dal v 52.minutě gól domácí, právě střídající hráč Vladimír Tesař, v 64.minutě skóroval kapitán domácích Radek Andorko, další branka padla v 68.minutě skóroval domácí hráč Jiří Filala, poslední, čtvrtou branku dal v 87.minutě opět Vladimír Tesař. Druhá polovina zápasu byla více v režii domácích, hráči Grešlového Mýta již nedokázali svých několik šancí využít ve svůj prospěch.

SK Únanov B
J. Binder [-] - P. Bulín [-] , R. Andorko [-] , K. Binder [-] , V. Bulín [-] - D. Bulín [-] , J. Vlk [-] , A. Krotký [-] , T. Jelínek [-] (69. F. Vlk [-] ) - V. Nerada [-] (37. V. Tesař [-] ) , J. Fiala [-] -

SK Grešlové Mýto
J. Vošmera [-] - R. Říha [-] , L. Pop [-] , M. Zigo [-] , D. Horváth [-] , R. Svoboda [-] , Z. Zbytovský [-] , K. Říha [-] , R. Komenda [-] , M. Hobza [-] , K. Svoboda [-]

ŽK: 50. M. Zigo . ČK: 36. A. Krotký .
Hráči zápasu: R. Andorko , V. Tesař - M. Zigo .
Místo: Únanov. Počet diváků: 40. Rozhodčí: FOUSEK Miroslav - KSELÍK Petr (N), ČANĚK Oldřich (N).