9.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Branky padaly jen v první půli

0

Druhé mužstvo tabulky Štítary "B" zavítalo na hřiště Pavlic, které se spoléhalo na výhodu domácího prostředí, kde zatím pouze vyhrávalo.

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří se již po 5 minutách hry ujali vedení. Stalo se tak především zásluhou domácího forvarda Davida Novotného, který vstřelil krásný gól. Hosté se nechtěli nechat zahanbit a odpověděli pěknou akcí zakončenou gólem Jana Turka. Další část hry byla bojem o každé místo na hřišti. Fotbal se hrál především mezi šestnáckami. Ke změně skóre došlo až ke konci poločasu, kdy vstřelil, jak se na konci ukázalo, rozhodující gól František Vlček.

První poločas byl pro celé utkání nejdůležitější, v tom druhém se kromě střídání a pár žlutých karet již nic výrazného nestalo, a tak hosté si odvezli všechny tři body za výhru 2:1.

TJ Pavlice
D. Coufal [-] - A. Sedláček [-] , G. Bursík [-] , M. Otáhal [-] , M. Veleba [-] , R. Částek [-] - F. Karpíšek [-] , M. Svoboda [-] , V. Březina [-] - D. Novotný [-] , K. Bohdálek [-] -

TJ Sokol Štítary B
R. Šimka [-] - V. Bajgl [-] (46. S. Bačák [-] ) , P. Cejpek [-] , F. Vlček [-] , Z. Bauer [-] , K. Cihlář [-] (67. R. Šlápota [-] ) , R. Bůček [-] (70. Š. Podsklan [-] ) , O. Fiala [-] , P. Svoboda [-] (71. D. Golomb [-] ) , J. Turek st. [-] , T. Bauer [-]

ŽK: 42. V. Březina , 82. M. Veleba , 89. M. Otáhal - 18. T. Bauer , 42. F. Vlček , 89. D. Golomb .
Hráči zápasu: J. Turek st. , F. Vlček .
Místo: Pavlice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: CHALOUPKA Kamil - LAŠTŮVKA Radomil (N), MOLÍK Jiří (N).