6.kolo, Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Derby vítěze neurčilo. Dolní Bojanovice si se Starým Poddvorovem rozdělily body

0

V Dolních Bojanovicích bylo k vidění velmi atraktivní utkání. Na derby do Bojanovic zavítali hoste z Dolního Poddvorova. Před vynikající návštěvou, která čítala 500 diváků, se hrálo pravé derby utkání, které ovšem nenalezlo vítěze

Hosté se ujali vedení aktivním Lukášem Kašíkem

V utkání začali lépe hosté, kteří se dostali do vedení již ve druhé minutě. Po centru z levé strany se prosadil Lukáš Kašík a bylo to 0:1. Tato branka ovlivnila hru domácího celku natolik, že v 10. minutě mohl zvýšit na 0:2 znovu Kašík, ale z malého vápna přestřelil. Poté se hra pomalu začala vyrovnávat. Domácí začali konečně držet míč a postupně se dostávat k brance Poddvorova. Obrovskou šanci měl Aleš Řezáč při brejku dva na jednoho. Bohužel ztroskotal na brankáři. Na druhou stranu Poddvorov stále hrozil brejky. Především aktivní Kašík, který měl obrovskou šanci ve 30. minutě, zde ho vychytal výtečný Bílík. Poté hosté ještě dali břevno a to po přímém kopu Žurovce. Závěr poločasu patřil domácím. Kdy střely Pulkrábka, Řezáče a Blahy chytil pozorný Beneš a střela Martina Bohuna šla těsně vedle.

Domácí srovnali krok. Závěr byl dramatický

Ve druhém poločase se hrálo převážně na půlce Poddvorova, hosté sice neustále hrozili brejky, ale pozorná obrana domácích už je téměř do šancí nepouštěla. Tvrdou ránu Pulkrábka vyrazil brankář Beneš. Dvakrát šel Vladimír Blaha sám na brankáře, v obou soubojích byl úspěšný brankář Beneš. Martin Veselý po rohu hlavičkoval z rohu malého vápna nad bránu. V 77. minutě se dočkali i domácí. Kuchyňka vyhrál souboj s brankářem Benešem, přihrál před bránu a Patrik Bohun uklidil míč do prázdné branky. Následný velký tlak domácích přinesl několik standardních situací, ale hosté se ubránili, i díky tomu, že se posledních 18 minut (pět minut se nastavovalo) spíš nehrálo, než hrálo. Prostě derby se vším všudy i s červenými kartami na obou stranách.  Za domácí, Patrik Bohun (92´) a za hosty Ondřej Veselský (86´)

SK Dolní Bojanovice
J. Bílík [-] - F. Seják [-] , M. Veselý [-] (83. M. Esterka [-] ) , D. Bohun [-] (69. P. Bohun [-] ) - M. Dvořák [-] (60. Z. Kuchyňka [-] ) , J. Stávek [-] , V. Blaha [-] , A. Řezáč [-] , P. Půlkrábek [-] , M. Bohun [-] , O. Stávek [-] (66. J. Seják [-] ) - -

TJ Starý Poddvorov
J. Beneš [-] - L. Uřičář [-] (37. R. Svoboda [-] ) , P. Bařina [-] , L. Kašík [-] , J. Kučera [-] , D. Skočík [-] , M. Novotný [-] (67. L. Frolec [-] ) , R. Žurovec [-] , J. Novák [-] , T. Cupal [-] (71. F. Ševčík [-] ) , O. Veselský [-]

ŽK: 59. M. Dvořák , 86. P. Bohun , 89. P. Půlkrábek - 49. R. Žurovec , 92. L. Frolec . ČK: 92. P. Bohun - 86. O. Veselský .
Hráči zápasu: P. Půlkrábek - L. Kašík .
Místo: D.Bojanovice. Počet diváků: 500. Rozhodčí: KORDULA Adam - ČIKL Bohumil, BUDOVIČ Jaromír (N).