7.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2015-2016

--

--

Vydřené vítězství favorita.

0
Favorizovaný tým domácích začal utkání velkým tlakem,ale přišla 11´min. a do vedení šli hosté,když obránce hostí R.Pauliška dlouhým,takřka šedesátimetrovým odkopem,překvapil domácího brankáře J.Adamíka a po jeho špatném vyběhnutí a následném uklouznutí vedli hráči Lokomotivy 1:0. Domácí viditelně znervóznili a na jejich kopačky padla deka a nepřesnosti,ale nepřestávali útočit a ve 22´min. se po krásné kombinační akci dočkali vyrovnání zásluhou P.Urbánka. Do konce poločasu se už nic významného neudálo a do kabin se šlo za stavu 1:1. V druhém poločase Slovan ještě navýšil svůj tlak a hrálo se prakticky na jednu branku. Hráči hostí ale důsledně a disciplinovaně bránili,navíc v brance čaroval M.Olma a domácím běžel čas velmi rychle. Přišla ovšem 82´min. a s ní nejen druhá branka P.Urbánka,ale také uklidnění v řadách domácích. Ti už zápas dohrávali v pohodě a v 89´min. jejich vítězství ještě navýšil nejlepší hráč utkání D.Trunkát.

TJ Slovan Ostrava
J. Adamík [-] - D. Hořčica [-] , P. Michalič [-] (74. J. Kropp [-] ) , D. Trunkát [-] , J. Krystek [-] , D. Taube [-] (87. J. Klimek [-] ) , T. Bagi [-] , P. Urbánek [-] , J. Lindovský [-] , M. Kubinec [-] , T. Kalous [-]

TJ Lokomotiva Ostrava
M. Olma [-] - R. Pauliška [-] (82. V. Lička [-] ) , S. Ullrich [-] , T. Bena [-] - D. Tomašík [-] , J. Vajda [-] , J. Poděbradský [-] - J. Stulík [-] , P. Dopirák [-] , M. Kříbek [-] , T. Mrůz [-]

Hráči zápasu: D. Trunkát - J. Vajda .
Místo: tráva. Počet diváků: 53. Rozhodčí: SAJDOK Jaromír - POPOVSKÝ Zbyněk, MAJER Vladimír.