10.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor, 2015-2016

--

"Desítka" nebyla daleko.

8. J. Holub , 14. M. Nesnadný , 30. V. Vaněk , 33. M. Nesnadný , 40. D. Kaps , 42. L. Dajda , 70. R. Bandy , 78. A. Orel , 85. M. Jankov - 51. R. Revťák
0
Muglinovský "gólostroj" se rozjel už v 8´min.,to J.Holub vstřelil první branku utkání a začal demolici týmu Lokomotivy,který po celý zápas nenašel účinnou obranu proti nadšeně bojujícím a střelecky disponovaným hráčům Rapidu. Další branky do poločasu přidali V.Vaněk,D.Kaps,L.Dajda a dvakrát se mezi střelce zapsal M.Nesnadný. V druhém poločase snížil za hosty R.Revťák,ale to bylo ze strany Lokomotivy vše a domácí přidali další tři branky,které vstřelili postupně R.Bandy,L.Orel a skóre uzavřel na konečných 9:1 střídající M.Jankov.

SK Rapid Muglinov
J. Noworyta [-] - J. Holub [-] , D. Kotala [-] , M. Marcínek [-] (60. V. Kondáš [-] ) , M. Nesnadný [-] , R. Bandy [-] , D. Kaps [-] (56. M. Jankov [-] ) , A. Orel [-] , L. Dajda [-] , V. Šťastný [-] , V. Vaněk [-]

TJ Lokomotiva Ostrava
M. Olma [-] - T. Bena [-] (66. J. Stulík [-] ) , V. Řešuta [-] , B. Evans [-] - J. Vajda [-] , D. Tomašík [-] , R. Revťák [-] , A. Dluhoš [-] , K. Zachoval [-] - T. Mrůz [-] , A. Sargisan [-] -

ŽK: 24. V. Vaněk .
Hráči zápasu: L. Dajda .
Místo: tráva. Počet diváků: 28. Rozhodčí: LEŠKO Martin - LAŠTUVKA Petr, PAVLÁSEK Martin.