2.kolo, Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Moravice jede s Větřkovic s prázdnou

0

Moravice tlačí, ale góly nepřicházejí

V prvním poločase jsme mohli vidět útočné snažení hostů, kteří se snažili od první minuty vstřelit gól. Domácí se dostávali do útoku hlavně díky chybám obrany Moravice. První větší šance přišla v 25. minutě, ale střela Smolka se nevlezla mezi tři tyče. Hosté si vytvářeli více šancí, ale jejich neschopnost trefit branku jim bránila ve skórování. S množství šancí stojí za zmíňku hlavičky po rozích, kdy Urban ani Navrátil branku netrefili. Hosté hrozili i ze standartních situací, ale ani Urban a ani Čup šanci s hranice šestnáctky neproměnili. Do kabin se šlo tedy za stavu 0:0.

Nedáš ? Dostaneš !

Hosté pokračovali ve snaze zápas rozhodnout ve svůj prospěch, ale jejich střelecká potence pokračovala. Čup neproměnil dva samostatné úniky na brankáře domácích. Střely Urbana a Smolka skončili mimo. Moravice si vytvářela hodně šanci i po rozích a standartních situacích, ale branka domácích jakoby byla začarovaná. Po nespočetném množství šancí, které hosté neproměnili, musel přijít zákonitě trest. V 87. minutě zahrávali Větřkovice rohový kop. Hlavičku domácích odklidil s brankové čáry Smolek Jan, ale přímo do hloučku hráčů před sebou, nejlépe se zorientoval Krajíček a nekompromisně uklidil za hostujícího brankáře – 1:0. Moravice si už poté nedokázala vytvořit šanci na vyrovnání

TJ DUBINA Větřkovice
Pavel Černoch (vedoucí): Utkání nabídlo několik šancí na obou stranách. Naše družstvo podržel už po několikáté brankář Petr Minařík. Ke konci utkání se obrátilo štěstí na naší stranu a vstřelili jsme vítězný gól.

TJ Moravice
Smolek Jan (kapitán): Dnes nemůžeme nic svádět na nikoho jiného než sami na sebe, prohráli jsme zápas, ve kterém jsme měli jednoznačně herně navrch, ale střelecká nemohoucnost nás srážela. Ale jak se říká: Nedáš? Dostaneš! Domácí rozhodli 3. minuty před koncem a to nás dorazilo.

P. Minařík [-] - J. Weisz [-] , T. Urban [-] , R. Střílka [-] , P. Stolle [-] , J. Smékal [-] , P. Pavlíček [-] , J. Hopp [-] (56. T. Hanák [-] ) , V. Krajíček [-] , P. Kopl [-] , M. Kopl [-]

TJ Moravice
R. Soldán [-] - A. Kocián [-] , M. Porubek [-] , J. Navrátil [-] , J. Smolek [-] - D. Hroško [-] , M. Blokša [-] (56. M. Kremser [-] ) , V. Urban [-] , J. Smolek [-] - J. Čup [-] , M. Kocián [-] (80. M. Hanák [-] ) -

ŽK: 14. P. Kopl , 37. T. Urban , 81. L. Škrla - 14. D. Hroško , 31. M. Blokša , 71. J. Smolek , 81. A. Kocián . ČK: 88. P. Kopl .
Hráči zápasu: T. Urban - J. Navrátil , V. Urban .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: ČALA Tomáš - MIČKA Petr (N), HANÁK Emil (N).